Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 516
Przez to wszystko co dzieje się w tym gównianym kraju od kilku lat powiem otwarcie: żałuje że urodziłam się w Polsce. To kraj ludzi bez ambicji, przyzwyczajonych do jarzma niewoli nad głową. Kraj e którym polityk kradnący miliardy jest gloryfikowany w przeciwieństwie do sąsiada który ciężka zarobił na 10 letnie auto. Kraj w którym ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć, jednak mimo to mają czynne prawa wyborcze. Kraj w którym podstawy nauczania o ekonomii w szkołach ograniczają się tylko do tego jak wypełnić pit. Żałuje że się urodziłam tutaj. Żałuje że nic z tym nie robimy i pozwalamy sobie zabierać wolność małymi kawałkami. Co z nami nie tak? Czemu nie ma ludzi na ulicach?
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zosiasamosia1 nie tylko Polska ma ten problem - patrz USA, najbogatsza gospodarka świata, ale też:
- największe nierówności
- studia tak drogie, że trzeba się zadłużać
- płatna "publiczna" służba zdrowia
- prawo do broni i ogromna liczba śmierci w skutek postrzelenia
- Trump prezydentem
  • Odpowiedz
Przez to wszystko co dzieje się w tym gównianym kraju od kilku lat powiem otwarcie: żałuje że urodziłam się w Polsce. To kraj ludzi bez ambicji, przyzwyczajonych do jarzma niewoli nad głową.


@zosiasamosia1: W pewnym wieku zdałem sobie sprawę z następujących faktów:

1) To mogła być Afryka. Serio. Człowiek ogarnięty i tak by sobie pewnie poradził, o ile by nie umarł na malarię. Ze wszystkich potencjalnie możliwych startów europejski Bantustan nie jest najgorszą możliwą opcją.
2) Masz darmową edukację która jest równoważna edukacji europejskiej w kontekście wymogów formalno-prawnych. Możesz zdobyć kwalifikacje, nauczyć się języków, machnąć ręką a czego się nauczyłaś,
  • Odpowiedz
xD jeszcze nazwij mnie totalna opozycja i oskarż o celowe opóźnianie wyborów xd


@zosiasamosia1: Zwróciłem twoją uwagę na rażące błędy interpunkcyjne, ty śmiejesz się z tego, po czym nawiązujesz do polityki (żenuła) i znowu głupio rechoczesz.

Tak się reaguje na grzeczną próbę edukacji? Serio?

Jesteś opóźniona w rozwoju?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaryWedrowiec: chłopie nie pisze listu tylko wysryw na wykopie. Kogo obchodzi interpunkcja? Mógłbyś się d-----c że używam jej niepoprawnie, ale nie d---------j się proszę że odpuściłam zastanawianie się gdzie stawiać przecinki.
  • Odpowiedz
chłopie nie pisze listu tylko wysryw na wykopie. Kogo obchodzi interpunkcja?


Młodych ludzi, którzy właśnie z wypokowych wysrywów biorą przykład? Obejrzyj film "Idiokracja", może coś zrozumiesz.

Mógłbyś się d-----c że używam jej niepoprawnie, ale nie d---------j się proszę że odpuściłam zastanawianie się gdzie stawiać przecinki.


Zastanawianie
StaryWedrowiec - > chłopie nie pisze listu tylko wysryw na wykopie. Kogo obchodzi int...
  • Odpowiedz