Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 516
Przez to wszystko co dzieje się w tym gównianym kraju od kilku lat powiem otwarcie: żałuje że urodziłam się w Polsce. To kraj ludzi bez ambicji, przyzwyczajonych do jarzma niewoli nad głową. Kraj e którym polityk kradnący miliardy jest gloryfikowany w przeciwieństwie do sąsiada który ciężka zarobił na 10 letnie auto. Kraj w którym ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć, jednak mimo to mają czynne prawa wyborcze. Kraj w którym podstawy nauczania o ekonomii w szkołach ograniczają się tylko do tego jak wypełnić pit. Żałuje że się urodziłam tutaj. Żałuje że nic z tym nie robimy i pozwalamy sobie zabierać wolność małymi kawałkami. Co z nami nie tak? Czemu nie ma ludzi na ulicach?
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zosiasamosia1: ogólnie z tym, że interpunkcji nie używa się w mowie to troszkę poleciałaś, bo to właśnie interpunkcja zastępuje pauzę, intonacje czy na przykład tempo wypowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@zosiasamosia1 Uwielbiam ten argument o ludziach, ktorzy nie potrafia samodzielnie myslec. Najczesciej go widze na grupach antyszczepionkowcow oraz zabojczych fal 5G. Ci ludzie sa tak ograniczeni umyslowo, ze nie potrafia pojac, ze ktos ma inne zdanie. Jesli mysli inaczej to jego mysleniem musi ktos sterowac.
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Mi to ryje beret że mieszkamy w jednym z najlepszych krajów na świecie a i tak ludzie twierdzą, że jest tu obiektywnie źle. Jak się komuś nie podoba to może albo a)próbować zmieniać swoje środowisko na lepsze przez swoje działania b)no wynosić się bo co tu po nim
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: chłopie, rozmawiając z kolegą robisz też przystanki czy to na potrzeby kawału czy czegoś innego, inaczej intonujesz zdania. Jak mówisz cały czas ciagiem, bez ustanku to jest to mało przyjemne...
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Myślę, że wiele z tych rzeczy nie wynika z naszych narodowych wad a czasów w których żyjemy. Ludzie wyłączyli myślenie bo wygodnie jest nie myśleć, internet i tv robią to za ciebie. A wolność? Ja nie czuję, żeby ktoś mi wolność odbierał, a Ty?
  • Odpowiedz