Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 516
Przez to wszystko co dzieje się w tym gównianym kraju od kilku lat powiem otwarcie: żałuje że urodziłam się w Polsce. To kraj ludzi bez ambicji, przyzwyczajonych do jarzma niewoli nad głową. Kraj e którym polityk kradnący miliardy jest gloryfikowany w przeciwieństwie do sąsiada który ciężka zarobił na 10 letnie auto. Kraj w którym ludzie nie potrafią samodzielnie myśleć, jednak mimo to mają czynne prawa wyborcze. Kraj w którym podstawy nauczania o ekonomii w szkołach ograniczają się tylko do tego jak wypełnić pit. Żałuje że się urodziłam tutaj. Żałuje że nic z tym nie robimy i pozwalamy sobie zabierać wolność małymi kawałkami. Co z nami nie tak? Czemu nie ma ludzi na ulicach?
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zosiasamosia1: @patqu: Najgorsze jest to, że ludzie, którzy się uśmiechają czy zagadują na pierwszy rzut oka uznawani są za debili... Więc po jakimś czasie stają się smutnymi mordami jak na polaka przystało... mam kilka historii a propo tego ale... jak to mówił największy wieszcz nowoczesnej Polski "szkoda strzępić ryja".
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: Jestes po prostu glupia. Urodzilas sie w rozwinietym kraju z masa mozliwosci. Jesli tylko chcesz mozesz nauczyc sie tutaj jezyka, umiejetnosci i bez problemu zarobic na to aby wyjechac gdziekolwiek zechcesz i tam pracowac i mieszkac.
To nie kraj jest uposledzony tylko ty.
Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
@patqu: Taka prawda, kraje Zachodu też mają swoje problemy ale i tak jesteśmy lata świetlne za nimi jeśli chodzi o mentalności, raczej nigdy nie nadrobimy tego jako ogół społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Przez to wszystko co dzieje się w tym gównianym kraju od kilku lat powiem otwarcie: żałuje że urodziłam się w Polsce.


@zosiasamosia1: zawsze mogłeś urodzić się w Chinach, Indii, Bangladeszu, Afryce... Wtedy byś nie żałował.
  • Odpowiedz
W innych krajach tez się donosi ale jakos ludzie trzymają się razem. A tu człowiek człowiekowi robi koło d**y. I przestańcie jako jedynego argumentu używać „hurr durr murzyny by były”. Byłam w Kenii i tam mimo ze jest bieda ludzie są mili i uśmiechnięci, a wy widzicie tylko jedna stronę medalu.


@patqu: buhahahahahahah. Bo ich kurna znasz 5 minut. Pomieszkaj gdzieś dłużej przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że ludzie, którzy się uśmiechają czy zagadują na pierwszy rzut oka uznawani są za debili... Więc po jakimś czasie stają się smutnymi mordami jak na polaka przystało... mam kilka historii a propo tego ale... jak to mówił największy wieszcz nowoczesnej Polski "szkoda strzępić ryja".


@RexxarHell: kolejny który się nabiera na angielski small talk bez sensu.
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie: i dalej partia która odbiera wolność na 45% poparcia? xDddd połowa społeczeństwa sprzedała dupę za swoje własne pieniądze. Ch im wszystkim w dupę. I jeszcze dodam, że troszkę mnie gorzko śmieszy jak ludzie piszą że np głosowanie korespondencyjne to zamach na demokrację. Przecież prawie połowa obywateli tego ... jest zadowolona, nie chce zmian i ponownie chętnie zagłosuje na partię. Demokracja jest dobra o ile społeczeństwo nie jest biedne umysłowo
  • Odpowiedz
@RexxarHe7ll:

mam kilka historii.

Może po prostu wyglądasz jak menel?
I skąd ten głupi że obcy ludzie muszą być dla ciebie mili?
A po za tym, ja mam kilka historii o miłych ludziach i co teraz? Znam również kilku obcokrajowców którzy wolą mieszkać w Polscę, niż na przykład w Anglii czy Niemczech. A, tak w ogólę, jak już posiłkujemy się potężnyny dowodami anegdotycznymi, poczytaj sobie reddita. Zobaczysz że wiele osób
  • Odpowiedz
@snitch: Lol, z politowaniem... Z politowaniem to ja mogę na ciebie zerknąć, a jeśli ktokolwiek patrzy na mnie ze współczuciem, to chyba o to chodzi. Zarzucacie Polakom właśnie egoizm i zgorzknienie, a jak podaję kontrprzykład, że właśnie ludzie potrafią być też mili i mają sporo empatii, to też to wyśmiewasz, zdecyduj się x)
  • Odpowiedz