Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i-marszi już jesteś w gorących :D pamiętaj ze waty na kg ciała się liczy więc redukcja na góreczki wskazana. Powodzonka w redukcji i szerokości na traskach :D
  • Odpowiedz
@notoelo: No o to właśnie chodzi :) Jak jest prosta to jeszcze daję radę, ale jak zaczynają się górki to już jest gorzej. Ale i tak jest dobrze, z miernikiem mocy jeżdżę od 6 miesięcy na początku miałem 180W FTP a teraz 250W FTP. Jeszcze jeden taki wzrost o 70W i ścięcie wago o 12 kg i będzie super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@i-marszi no rozmarzyłeś :D jaki miernik polecasz? Mi na amatorskie kręcęnie się nie chciało kupować ale czasem ciekawość zrzera ile tych watów się robi :D
  • Odpowiedz
@i-marszi: Zawracaj uwagę na to co jesz. Ja nie liczę kalorii, jeżdżę około 1000 km miesięcznie i waga cały czas 76-78kg/181cm. Dużo węglowodanów, mało tłuszczu, zero śmieci. Jak bym nie jezdzil to w tym samym systemie łapie do 85kg w miesiąc półtora.
  • Odpowiedz
@i-marszi: Przepis jest uniwersalny, mniej jeść więcej się ruszać. Ty już się ruszasz, na siłownię nie chce Ci się iść (szanuję), więc pozostało Ci mniej jeść. Jeżeli nie chudniesz, to nie nie jesteś na deficycie kalorycznym. Odstaw, lub ogranicz niepotrzebne węglowodany (nic słodzonego, żadnych ciast, ciastek, ogranicz ziemniaki, dania mączne itp.), zostaw białko i tłuszcze (na podtrzymanie mięśni i hormony).
Z plusów:
+ będziesz chudł
+ z czasem odzwyczaisz się od słodkiego
Z minusów:
- na początku będzie
  • Odpowiedz
@i-marszi: Panie Prezydencie z wrzuconego treningu wynika, że np.
- piąte powtórzenie - 29 sekund/HR avg 154 bpm
- recovery - 117 sekund/HR avg 161 bpm
czyli podczas odpoczynku mocniej pracuje pikawa XD
Dodatkowo np. po 7 powtórzeniu przestałeś kręcić korbą prawie przez całe recovery.
Jakieś
  • Odpowiedz
  • 0
@futrzakos To jest średnie HR , rośnie szybciej niż opada dlatego lepiej patrz na wykres , miernik nie mierzy niskich kadencji chyba od 30 czy nawet 40 ma start i do tego potrzebuje chwili na start. Od tego treningu rośnie głównie vo2max i siła , teraz najbardziej potrzebuje vo2max . Potem przyjdzie czas na inne treningi. Pewnie typowe interwały vo2max i sweet spot, który zresztą jest przereklamowany.
Takie interwały nie rozwijają
  • Odpowiedz
  • 0
@futrzakos Jak intensywnie pracuje pikawa i płuca rośnie vo2max. Impuls treningowy powoduje wzrost mięśni i naczyń włosowatych. Wątroba produkuje więcej glikogenu.
Wzrost o 70 w FTP w ciągu pół roku dla 40 letniego faceta to nie jest mało. Wcześniej jeździłem dwa lata ale długo i spokojnie. Więc nie startowałem od zera.
  • Odpowiedz