Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@i-marszi:

Zbadaj testosteron, być może tu ma sens jakieś HTZ jak chcesz sobie pomóc (choć nie wyglądasz jakbyś miał z nim jakiekolwiek problemy)
Dieta przede wszystkim bilans kaloryczny i liczenie kcal jako podstawa.
  • Odpowiedz
@johnymielony69: @Kasahara:
Z tymi kaloriami to tragedia. Jak się nie dojem to głowa mnie boli i sił nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tym teściem to nie jest tak do końca pewne. Robiłem badania ale niestety wieczorem i po ostrym cyklu treningowym ( nie mylić ze sterydowym ) i LH i teść wyszły mi poniżej normy. Teraz niestety nie mam jak powtórzyć badań
  • Odpowiedz
@i-marszi:

Odpocznij nawet tydzień i zbadaj. Bo wyrównanie hormonów na HTZ czy lekko ponad by Ci najbardziej pomogło w celu, zwiększyło jakość życia przy największym bezpieczeństwie stosowania długotrwale. Oczywiście można się bawić w inne rzeczy, no to yohimbina będzie tu najlepsza, może i też GW do tego. Sally/Clen/T3 to juz by był niezbyt szczęśliwy pomysł.
  • Odpowiedz
@i-marszi:

Nie znam osoby, która by miała od niego skutki uboczne, jednak nie do końca przetestowana substancja, także nie jechałbym jej cały rok tylko np. 6 tygodni i dał sobie spokój. Sam używam obecnie.
  • Odpowiedz
@i-marszi:
Z tym kardio to tak bywa, że nie przynosi efektu u niektórych. Spróbuj sobie zrobić mocny trening siłowy z trzy razy w tygodniu przez 2-3 tygodnie. Być może zauważysz różnice.
Sam startuję w amatorskich zawodach na rowerze, a kompozycja zaczęła mi iść w skinny-fat, mimo kalorii przepalanych itd. Problemem może być zbyt wysokie tętno podczas jazdy.
Fachowcem nie jestem i raczej na luzie sobie trenuję, także mogę się mylić,
  • Odpowiedz