Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: Jak się czujesz stosując taką dietę? Finansowo wychodzi pewnie drożej niż tradycyjna oparta na węglach z pieczywa, ziemniaków. Prócz tego chyba trzeba sporo warzyw jeść żeby nie zakwasić organizmu. Spróbowałbym takiej diety, ale się trochę cykam, że za droga będzie xd
Jak się czujesz stosując taką dietę?


Normalnie. Nie lubię tego pytania, bo parametr jest skrajnie nieprecyzyjny, niestandaryzowany, i skonfundowany czynnikami niedietetycznymi. Skąd ja mam wiedzieć, jak się obiektywnie wypowiedzieć?

Finansowo wychodzi pewnie drożej niż tradycyjna oparta na węglach z pieczywa, ziemniaków.

Spróbowałbym takiej diety, ale się trochę cykam, że za droga będzie xd


Zależy co jesz. Jak lubisz wieprzowinę i jajka to bez problemu będzie poniże 500 zł/mc/os.

Prócz tego chyba trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonymous_derp: sam jestem na wysokobiałkowej diecie ale warzywa czy węglowodany po treningu są potrzebne, błonnik oczyszcza jelita. A pisząc frytki miałem na myśli te własnej roboty. Białko i tłuszcze najważniejsze ale trochę węgli warto wrzucić
Nigdy nie komentowałem ale z ciekawości ile dziennie jesz?

Wiem ze nie liczysz ale ciekawi mnie ile wychodzi ci kalorii.


@Darknes17: Wczoraj zjadłem: 2 wędzone piersi kurczaka (chyba około 650g albo co), nie wiadomo ile tego łososia (ile na zdjęciu, nie ważyłem), 3 jajka na surowo (nieważone i niestandardowych wielkości) i chyba z 750g (ale głowy nie dam, że nie było 1kg) półtłustego twarogu.
sam jestem na wysokobiałkowej diecie ale warzywa czy węglowodany po treningu są potrzebne,


To wydaje się mi wątpliwe, ale nie jest to w sferze moich zainteresowań.

błonnik oczyszcza jelita.


A to już dziwaczny mit, nie mający nic wspólnego z fizjologią.

A pisząc frytki miałem na myśli te własnej roboty. Białko i tłuszcze najważniejsze ale trochę węgli warto wrzucić


@ssehflodur: Żeby nadal być od nich zależnym, masz na myśli? A frytki domowej