Wpis z mikrobloga

  • 745
Czemu starzy ludzie mają kult #!$%@? dla samego #!$%@?. Zmieniam miejsce pracy w którym mobbing względem mnie to była codzienność. Nawet teraz to odczuwam, pracując zdalnie. Oczywiście po tym jak moja mama się o tym dowiedziała truje mi tylek od tygodnia
Bo nie szanujesz pracy. W każdej pracy może być źle, tutaj miałabyś juz umowę na 2 lata. Przesadzasz, inni mają gorzej, koleżanka nie mogła iść na L4. W każdej pracy poniżają człowiek XDDDDD

#pracbaza
  • 74
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m0rgi przeczytaj jeszcze raz wszystko co napisałam i naucz się czytać ze zrozumieniem, bo masz z tym duży problem ()
  • Odpowiedz
to samo jej powiedziałam to stwierdziła, że nie mentalność niewolnika tylko mentalność pracownika szanującego pracę xD


@alxnr:

nie przejmuj się, mi dziadek ciągle powtarza żebym "pilnował pracy" a jak usłyszy że wziąłem urlop bo zwyczajnie nie miałem ochoty iść do roboty to mam wykład jak to pracę szanować trzeba (żeby nie było, dziadek ma wyższe wykształcenie) ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Karonon:

piąteczka, identyczna sytuacja, mój ulubiony
  • Odpowiedz
@alxnr: Zabawne, że piszesz to ty uważając, się za uciemiężonego pracownika co ma mobbing chociaż nie rozumie jego definicji którą sama przytaczasz.
Już wiem, czemu mówią "znowu ona" jak ciebie widzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam na myśli januszy, którzy nie spróbują, bo nie, bo oni wiedzą lepiej a ta technologia to jakiś wymyśl xxi wieku i lepiej wszystko ręcznie robić


@alxnr: no widzisz Ty tu piszesz o technologii ale jest mnóstwo takich sytuacji gdzie nie chodzi zmianę technologii a np. sposobu wykonywania procesu bez żadnych dodatkowych inwestycji a i tak będzie robił taki Janusz coś przez 10lat nieefektywnie i nie wpadnie na to jak to
KiedysMialemBordo - > Mam na myśli januszy, którzy nie spróbują, bo nie, bo oni wiedz...

źródło: comment_1587595891yoJUovHF64H04GQjyLDe8J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@alxnr: starzy? Przecież młodzi nie lepsi, czego przykładem są wykopowicze, którzy "nie usiedzą" jak mają wolne, "#!$%@? się z nudów" jakby musieli iść na 3 miechy na bezrobocie/L4, gardzą sypianiem do południa (w wolny dzień xd) i ogólnie robią 7 dni w tygodniu po 10 h na etacie i rozwijając WŁASNY BIZNES.
  • Odpowiedz
@Tomcio_W: #!$%@?ć bez sensu trzeba, tak, żeby było widać, że się #!$%@?, a kto nie #!$%@? bez sensu, tak, żeby było widać, ten nie jest godzien szacunku, uznania czy choćby empatii.

Dzisiejsza pisowska propaganda antynauczycielska, będąca zresztą zwielokrotnioną kopią antypisowskiej propagandy antynauczycielskiej sprzed kilku lat, trafiła na podatny grunt dlatego, że odwołuje się do jednej z najświętszych dla naszego narodu wartości, którą jest bezsensowny ale widoczny #!$%@?. #!$%@?ć bez sensu trzeba,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alxnr: Kolejny piątek śniegu. Ktos wydal u polecenie służbowe i już mobing. A najlepsze, ze taki "czuje mobing pracując zdalnie WTF?

Matka Cie po prostu zna. Wie, ze jesteś niesamodzielnym, noszący rurki #!$%@?, który musi w końcu znaleźć pracę żeby nie być na jej utrzymaniu do końca jej życia.

A tu książę idzie i tu mu źle, tam nie...
  • Odpowiedz
a dokladnie, co ma poczytac?


@DryfWiatrowZachodnich: Ile siedzą w pracy. Ich wydajność to inna sprawa. W Polsce kwadrans przed zamknięciem klienta już nie obsłuży urząd, bo już się zbliżą koniec dnia, a piątek to już jak weekend.

Czemu starzy ludzie mają kult #!$%@? dla samego #!$%@?.

Kult sztucznego #!$%@? jest znacznie silniejszy w Korei i Japonii. Te długie godziny służą do pokazania tego.
W Polsce krąży powiedzenie "czy się stoi, czy
  • Odpowiedz
mobbing względem mnie to była codzienność


@alxnr: zmieniaj nie żałuj. Szkoda życia, na toksycznych ludzi, pracowałem w takim środowisku i jedyne co z tego miejsca wyniosłem to problemy z żołądkiem. Nie zarobisz takich pieniędzy, które choćby zwrócą ci potem za stracone zdrowie czy to fizyczne czy psychiczne i czas który będziesz musiała stracić, żeby się z tymi problemami uporać. Starym się wydaje się, że jak jest ciężko to dobrze dla samej
  • Odpowiedz
@alxnr: Ty się ciesz, że w XIX-wiecznej fabryce nie pracujesz. Raczej to nasze pokolenie jest rozpieszczone i nauczone wygody i lenistwa, bo ten #!$%@? rodziców to żaden kult, tylko życie. Ta sielanka naszego pokolenia nie będzie trwać wiecznie i niedługo #!$%@? w fabrykach Morawieckiego będzie powszechny. Jesteśmy bodajże jedynym pokoleniem, które ma takie luzy. Więc jeśli Ci przeszkadza poganianie przez innych to znajdź zawód, gdzie sama będziesz decydowała o tym co,
  • Odpowiedz