Wpis z mikrobloga

  • 745
Czemu starzy ludzie mają kult #!$%@? dla samego #!$%@?. Zmieniam miejsce pracy w którym mobbing względem mnie to była codzienność. Nawet teraz to odczuwam, pracując zdalnie. Oczywiście po tym jak moja mama się o tym dowiedziała truje mi tylek od tygodnia
Bo nie szanujesz pracy. W każdej pracy może być źle, tutaj miałabyś juz umowę na 2 lata. Przesadzasz, inni mają gorzej, koleżanka nie mogła iść na L4. W każdej pracy poniżają człowiek XDDDDD

#pracbaza
  • 74
@alxnr: Kult #!$%@? jest typowy dla naszego społeczeństwa. Fakt, w większości u pokolenia naszych rodziców, ale nie tylko. Mało masz korposzczurów, lat 30, robiących kariery w jakiejś przykładowo... Castoramie, jako kierownicy #!$%@? wie czego, poświęcających pracy niemalże cały swój świat? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ważne - w większości to kult całkowicie niepotrzebnego #!$%@?. Kiedyś był o tym zajebisty wpis tutaj. Jak to każdy po kolei wymyśla
ale moja mama ma hobby, ma dodatkowo swoją działalność gospodarczą, jest ogólnie w miarę ciekawym człowiekiem xD dlatego nie rozumiem jej patologicznego myślenia


@alxnr: Może takie myślenie to sprawdzona recepta na sukces? Pamiętaj że na wykopie pisze głównie gówniażeria bez pracy, a twoje podejście:

Czemu starzy ludzie mają kult #!$%@? dla samego #!$%@?. Zmieniam miejsce pracy w którym mobbing względem mnie to była codzienność. Nawet teraz to odczuwam, pracując zdalnie.


Jest
ale nikt nie pisze tutaj o niepracowaniu a jedynie to tym, ze wymagam minimalnego szacunku w pracy, bez poniżania przy współpracownikach, bez pomijania w przesyłaniu ważnej dokumentacji niezbędnej do rozliczenia za pracę, bez ciągłego publicznego narzekania bez podania konkretnych argumentów xD


@alxnr: Serio ktoś sie na ciebie tak po prostu uwziął? Bez żadnej przyczyny i powodu? Znam parę osób które krzyczały coś o mobbingu i tak jak miały poniekąd rację że