Wpis z mikrobloga

@Wierzbik: Mam kumpla który: #!$%@?ł w buku 60k gotówki z prezentu ślubnego, kilka lat wcześniej wjechał w tyłek jakiemuś rzęchowi, ale że zapomniał (sic!) że ma czasowe prawo jazdy to musiał 6k zabulić ze swojego, a klika lat wcześniej zgubił u siebie w pokoju (najprawdopodobniej #!$%@?ł na śmieci) 800 Funtów :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Wierzbik: wpierw z około 19 tysięcy na studia których nie skończyłem, a potem wziąłem kredyt 35 tysięcy na auto z którego to kredytu kupiłem furę za 10k, 9000 oddałem za studia bo mi groził komornik, a resztę kwoty z kredytu #!$%@?łem sam nie wiem jak
  • Odpowiedz
@Wierzbik:
- Zamiast kupic wiecej btc po 10usd, postawilem kilka k na zaklady kto zostanie nowym papierzakiem.
- Kredyt na koparki, ktore wylaczylem po 3 miesiacach, a karty sprzedalem za polowe ceny.
- Kilka k na sklep online i reklame ktora nie przyniosla nic oprocz strat.
- Bylem w top 5 walletow navcoina, pozbylem sie ponad polowy coinow po praktycznie najnizszej cenie by oplacic ZUS. Reszte sprzedalem chwile przed pompa.
-
  • Odpowiedz
  • 3
- ktoś puka
- otwieram drzwi
- widzę gościa który pokazuje mi kartkę a tam że głuchoniemy nie może mówić i coś tam jakaś fundacja i zbiera na operację więc mówię spoko
- idę po portfel
- daje mu 30zl
- gościu daje mi zabawkę wielbłąda i mówi "dziękuję"
- mój mózg łączy wątki ale gościa już nie ma
  • Odpowiedz