Wpis z mikrobloga

Change my #!$%@? mind. Strony w domenie "medium.com" to największe gówno na jakie można natrafić szukając czegoś związanego z #programowanie. Jeszcze NIGDY nie trafiłem na wynik z tej strony, który albo by mi coś wyjaśnił, albo rozwiązał mój problem.

Przepis na artykuł w medium.com:

- Opis problemu z durną historyjką w tle
- "Śmieszny" obrazek
- Kod #!$%@? z SO, bez kolorowania składni
- Więcej śmiesznych obrazków, jestem taki cool że o ja #!$%@?ę
- "And that's all!"
- Randomowy GIF z giphy.com
  • 8
@nikczemniug: Szkoda, że w Google nie można zablokować domeny w wynikach wyszukiwania. Na 100% byłoby tam Medium i Elektroda.

@Zelber: Na SO trzeba przeglądać wszystkie rozwiązania, bo bardzo często ludzie po jakimś czasie dopisują zaktualizowane odpowiedzi, ale one lądują na dole. No i na SO jest konkret, odpowiedź z wyjaśnieniem, bez obrazków historyjek, emoji i życiowych przemyśleń. Co kto lubi.
@DrDevil:

Na SO trzeba przeglądać wszystkie rozwiązania, bo bardzo często ludzie po jakimś czasie dopisują zaktualizowane odpowiedzi, ale one lądują na dole.

Albo nie lądują ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc z perspektywy dynamicznie zmieniającego się środowiska(Android) jakieś 60-80% wyników dotyczących problemów na poziomie platformy, czy architektury Androidowej jest po prostu przestarzała.

Także sama idea SO zbytnio nie nadaje się do analizy bardziej złożonych problemów, które można rozwiązać
@Hauleth: Znam te Googlowe operatory, ale nie będę za każdym razem wpisywał listy domen do zignorowania. Lepszą opcją byłoby zrobienie tego na stałe.

@MiedzygalaktycznyMors: Szkoda tylko, że te artykuły nie wnoszą niczego nowego do tematu. Często jest to po prostu plagiat z innej strony. Na SO nie możesz pytać o zadania domowe, bo po niedługim czasie Twój post jest oflagowany i ląduje w koszu.

@Zelber: No bo SO to