Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:
-Ogromny ból
-Rozerwanie odbytu
-Hemoroidy
-Niedowład macicy
-Zatrucie ciążowe
-Nietrzymanie moczu
-Zgaga
-Zaparcia
-Bóle pleców
-Problemy z zębami
-Rozstępy
-Żylaki
-Wypadnięcie macicy
-Anemia
-Odklejenie siatkówki oka

Co może czekać faceta:
-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój p---s.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobieta nie może sobie abortować, nie mamy aborcji na życzenie.


@ierospap: Z ciekawości. Wiesz, że w wpisie do którego się odnosisz jest mowa o tym, że tak powinno być JEŚLI kobieta będzie miała dostęp do aborcji na życzenie?

Nikt (poza skrajnymi przypadkami) nie mówi o tym by wprowadzać prawną aborcję w tym momencie, gdy aborcja jest dopuszczalna tylko w niektórych przypadkach.
  • Odpowiedz
kobieta nie może sobie abortować, nie mamy aborcji na życzenie.


@ierospap: Może już się pogubiłem w tych dyskusjach na wykopie, ale z tego co pamiętam, to "paper abortion", miałoby być w przypadku liberalizacji prawa aborcyjnego.

Kobieta zachodzi w ciążę, mężczyzna nie chce dziecka, więc zrzeka się do niego praw, a kobieta je rodzi.
Kobieta zachodzi w ciążę, nie chce dziecka, mężczyzna go chce - kobieta ma prawo usunąć, bo to
  • Odpowiedz
@01ab
Ale to nie ich wina, że tak gonią. Tak działają prawa świata. A niby jak ocenić czy facet nadaje się na ojca z góry? Natomiast zakochanie, poznawanie itd pozwala się zżyć no i lepiej ocenić.
  • Odpowiedz
@fagitty-bobitty: te 500 zł trzeba zarobić. I teraz parafrazując:
no co to jest z---------ć po 8 godzin na budowie ryzykując zdrowiem ciężkie maszyny, brud, można spaść i r------ć sobie łeb, albo może chłopa koparka przejechać, urwać nogę, cokolwiek, wysranie sobie bobaska i siedzenie z nim w domku to gorsza kara.

ja p------e, ile masz teraz przypadków śmierci w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce w Polsce? Jebnij się w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@RobaUrs: Niedowład macicy, atonia (hipotonia) macicy – powikłanie porodu, polegające na zaburzonej czynności skurczowej mięśnia macicy. Może wystąpić przed lub po oddzieleniu się łożyska. Jeśli wystąpi w drugim okresie porodu, powoduje zatrzymanie akcji porodowej i sprzyja niedotlenieniu płodu. Rozkurcz mięśnia macicy powoduje trudny do opanowania i groźny krwotok z naczyń miejsca łożyskowego.

No zabawne w hooooy
  • Odpowiedz