Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:
-Ogromny ból
-Rozerwanie odbytu
-Hemoroidy
-Niedowład macicy
-Zatrucie ciążowe
-Nietrzymanie moczu
-Zgaga
-Zaparcia
-Bóle pleców
-Problemy z zębami
-Rozstępy
-Żylaki
-Wypadnięcie macicy
-Anemia
-Odklejenie siatkówki oka

Co może czekać faceta:
-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
  • 134
  • Odpowiedz
@ierospap: no rzeczywiście przesadziłem, ale takie odklejanie siatkówki czy pękanie odbytu to nie jest norma. Co do zatrutych cukierków to jak widać ludzie siędecydują, skoro mają dzieci xD Ale widzę tag aborcja i jak najbardziej rozumiem, że przy niechcianej ciąży jest to wszystko turbo #!$%@?. Nie chciałbym być na miejscu takiej kobiety nie mogąc abortować zarodka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@szybki_zuk: właśnie chodzi mi o tę różnicę! Kobiety, które decydują się na dziecko, są świadome konsekwencji i godzą się na nie, bo uważają, że warto - łatwiej też wszystko znoszą. Przeżywanie tego wszystkiego, kiedy dziecka nie chcesz, może odbić się trwałą traumą. A potem wszyscy są w szoku, że kobiety po porodzie w amoku zabijają swoje dzieci.
  • Odpowiedz
@ierospap: Słowo klucz - może. Jak wyjdę dziś z chaty to pod blokiem MOGĄ #!$%@?ć się magowie. Nie rozumiem po co to wywoływanie porównań. Rozumiem, że zakładasz sytuacje, że każdy facet ucieka od żony i dziecka ?
  • Odpowiedz
@ierospap: @fagitty-bobitty:
Oho, widzę że pierwsze wzmianki o ewentualnej aborcji prawnej już rodzą dodatkowy (możesz dopisać do listy) ból dupy. W końcu odpowiedzialność będzie leżała również na ramionach kobiety, a nie tylko faceta. Kto by pomyślał, że ruchanie się z nieodpowiedzialnymi facetami może mieć konsekwencje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ierospap: To może facet powinien mieć prawo aborcji fizycznej płodu kobiety? Skoro dla kobiety rodzenie dzieci jest takie straszne, to facet który nie chce dzieci powinien móc jej ulżyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@ierospap aborcja prawna to jest pomysł z zachodu gdzie funkcjonuje aborcja na życzenie. To nie chodzi o niechęć brania odpowiedzialności a o prawa rozrodcze mężczyzn. Kobieta może zdecydować się na aborcję jeśli uzna że to nie jest odpowiedni dla niej moment w życiu lub nie chce mieć dzieci z tym partnerem, nie jest to łatwa decyzja ale jednak ja posiada w przeciwieństwie do mężczyzny.
  • Odpowiedz
@ierospap: nie chce robic zadnych podchodow.
mam wrazenie ze zdajesz sobie sprawe ze bycie za aborcja na zyczenie przy jednoczesnym sprzeciwie dla aborcji prawnej jest po prostu hipokryzna i gwaltem na logice

Pytam bo w sumie nie spotkalem dziewczyn z takimi pogladami. Wszystkie z ktorymi o tym rozmawialem byly albo przeciw aborcji, albo za aborcja w kazdej postaci, lacznie z prawna
  • Odpowiedz