Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:
-Ogromny ból
-Rozerwanie odbytu
-Hemoroidy
-Niedowład macicy
-Zatrucie ciążowe
-Nietrzymanie moczu
-Zgaga
-Zaparcia
-Bóle pleców
-Problemy z zębami
-Rozstępy
-Żylaki
-Wypadnięcie macicy
-Anemia
-Odklejenie siatkówki oka

Co może czekać faceta:
-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
  • 134
  • Odpowiedz
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:

-Ogromny ból

-Rozerwanie odbytu

-Hemoroidy

-Niedowład macicy

-Zatrucie ciążowe

-Nietrzymanie moczu

-Zgaga

-Zaparcia

-Bóle pleców

-Problemy z zębami

-Rozstępy

-Żylaki

-Wypadnięcie macicy

-Anemia

-Odklejenie siatkówki oka


Co może czekać faceta:

-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.


@ierospap: co może czekać faceta, jak władza wywoła wojnę i ogłosi pobór:

- rozerwanie na strzępy
  • Odpowiedz
no co to jest rodzić do 8 godzin w męce, rzygać 9 miesięcy dalej niż się widzi, ewentualnie mieć rozejście kości łonowej, krwotok wewnętrzny, umrzeć w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce, ewentualnie stracić możliwość trzymania moczu i kału dożywotnio bez możliwości reperacji, masz rację, 500 zł miesięcznie to gorsza kara


@fagitty-bobitty: więcej facetów umiera w pracy, zarabiając na te 500 zł, niż kobiet przy porodzie.

O kalectwach i innych
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: jedyne co jest przez ciebie ignorowane to logika, wiadomo że koszty powinny być dzielone na pół, ale nie rozumiem dlaczego według Ciebie kobieta ma płacić 2 razy więcej, skoro pijesz ciągle o równości, chyba że jesteś po prostu matematycznie upośledzony XD
  • Odpowiedz
Co może czekać faceta:

-Będzie musiał płacić hajs


@ierospap: co w konsekwencji może doprowadzić do braku środków na samodzielne utrzymanie, bankructwa oraz powikłań w postaci chorób psychicznych(nerwica, depresja) ze śmiercią samobójczą włącznie.
  • Odpowiedz
: porównanie z dupy, zupełnie inny temat. Nie ma sensu podejmować dyskusji z tobą.


@ierospap: z dupy to jest twoje porównywanie konsekwencji czegoś na co człowiek sam się decyduje, do konsekwencji czegoś do czego został zmuszony, zakładając, że aborcja na życzenie byłaby możliwa.

Jak aborcji na życzenie nie będzie, to jak najbardziej obowiązku alimentacyjnego nie należy znosić, bo wtedy obie strony na konsekwencje godzą się w tym samym czasie i obie
  • Odpowiedz