Wpis z mikrobloga

#blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw

Kobiety są bardzo surowe w ocenie wyglądu mężczyzn. To co ty określasz jako "przeciętny mężczyzna" różowa powiedziałaby że to nieatrakcyjny facet. To co ty byś określił jako przystojny dla kobiet jest zaledwie średniakiem.

Zobaczcie sobie fanpage na FB: ciekawie brzydcy mężczyźni. Są tam zdjęcia naprawdę bardzo przystojnych mężczyzn, głównie aktorów, tacy przystojniacy są oceniani przez kobiety jako "ciekawie brzydcy".

Stąd bierze się ten dysonans kiedy to niebiescy twierdzą że trzeba być przystojniakiem by wejść w związek a jednocześnie różowe są przekonane że "przecież nie tylko przystojni faceci są w związkach".

Tak więc następnym razem jakaś różowa napisze ci "wyjdź z internetu, zobacz pary na mieście, nie tylko przystojni faceci są w związkach" to różowe mają na myśli takich "nie przystojniaków":
01ab - #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #przegryw 

Kobiety s...

źródło: comment_1587370616DsVvavmtIU4X1MV7pYtOC9.jpg

Pobierz
  • 66
@niewiemcorobic a kiedy zaprzeczalam? Kiedy powiedziałam, że dotknęła bym nieatrakcyjnego dla mnie mężczyznę? I po co miałabym to robić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@01ab ty twierdzisz że odrzucam 90%, nigdzie tak nie stwierdzilam. Wykopki mają tendencję do przekręcania cudzych wypowiedzi.
wychodzę z założenia że lepiej być samemu niż z kimś kto nas nie pociaga ¯_(ツ)_/¯ to zbrodnia?
bóldupicie


@OddajButa123: nie boldupimy, prowadzimy normalną rozmowę

twierdzisz że odrzucam 90%


@Kowixx: tak by wynikało z twojej wypowiedzi i wykresu który przedstawiłem, dla kobiet powyżej 5/10 jest około 20% mężczyzn

wychodzę z założenia że lepiej być samemu niż z kimś kto nas nie pociaga ¯\(ツ)/¯ to zbrodnia?


@Kowixx: Nie, to prawidłowe podejście, "zbrodnią" jest wmawianie ludziom że każdy ma szansę na związek, że wystarczy się "ogarnąć i "wyjść do
@01ab: gównoprawda... Ja wyglądam całkiem normalnie a nigdy z loszkami problemów nie miałem. Nigdy też nie dbałem o wygląd i przez całe kawalerskie życie byłem biedny jak mysz kościelna... Natomiast mam dobrą gadkę, jestem zabawny na imprezach i nie stresuje mnie rozmowa z kobietą.
I to w zupełności wystarczy żeby zainteresować sobą kobietę.
@01ab: tak jakby wiesz. Kobiety są płcią piękna a faceci są brzydcy. To normalne. Nawet znam gejów co mówię że kobiety są ładniejsze ale po prostu wolą #!$%@?