Wpis z mikrobloga

@kazlasagnee kaczyński wysyłał im dziwki, pegazusy i inne rzeczy niezbędne do życia, w zamian dostawał sól z Wieliczki. Po co? #!$%@? wie.

XDDDDDDDDDDDDDDD o Boże jak zgniłem xDDD to jest złoto na które nie zasługujemy
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czym tu się podniecać - owszem, jest bot, który coś tam czyta, ale przecież sama seria powstała tak dawno temu, że wydaje się być jakimś reliktem przeszłości. Głosu Jacka z IVONY słucha się dużo przyjemniej, a jego często nienaturalna intonacja, w mojej opinii tylko dodawała uroku i tworzyła niesamowity klimat, którego tutaj brakuje. No i jeszcze trzeba wspomnieć o wstawkach muzycznych, które przecież stanowiły sporą część całej serii
  • Odpowiedz
@kazlasagnee: @DoIHaveTo: @CzosenWan: jeśli potraktować tą przeróbkę jako tech demo możliwości Gothic-bot to ciężko o bardziej rozpoznawalną próbkę niż Historia Prawdziwa w Polsce.
Ciekaw jestem czy jeśli wpompować w SI nagrania Xardasa, Beziego i reszty głównych (przynajmniej tych aktorów co byli cały czas ew jak u Miltena wybrać tego aktoraco ma najwięcej dialogów) + trochę innych dubbingów z gier to dało by się zrobić rozsądnego bota
  • Odpowiedz
@HachiRoku: Ok, jeśli traktować to jako próbkę możliwości bota, który docelowo miałby posłużyć do tworzenia nowego contentu, to jak najbardziej na plus. Myślałem, że autorzy planują "remaster" prawdziwej historii, co w mojej opinii byłoby niewypałem
  • Odpowiedz