@proxion: W Szczcinie w Auchan za 100 g dałem 0,68 zł. A tak wracając do przedświątecznych zakupów, około dwa tygodnie przed świętami udało mi się kupić kilogram drożdży (na wagę) po 25 zł/kg. Podzieliliśmy się z kolegami i było git. Po kilku dniach inny kolega dopytywał gdzie udało mi sie kupić to go skierowałem do zaprzyjaźnionego warzywniaka, dostał ale zapłacił 25 zł za 0,5 kg.
@Corq to luz. Jedna paczka 7g odpowiada 25g świeżych drożdży. Ja jakoś czas temu kupiłem w makro, a że tam nie da się małych ilości to wziąłem karton 30 opakowań. Zostawiłem 4 paczki w pracy dla jakiegoś wykopka chyba ale nie przyszedł to możesz wziąć :)
Ja jakoś czas temu kupiłem w makro, a że tam nie da się małych ilości to wziąłem karton 30 opakowań.
Zostawiłem 4 paczki w pracy dla jakiegoś wykopka chyba ale nie przyszedł to możesz wziąć :)
Wok In, sukiennice jak cos :)