Wpis z mikrobloga

@Sudice ja przeszedłem przez te "powroty" jakieś 3 lata temu! Zabawa była przednia, naprawdę warto wrócić do starych gier, teraz można dostrzec o wiele więcej ;)
  • Odpowiedz
@goodguy: wtedy nigdy jej do końca nie przeszłam a zawsze chciałam odnaleźć rodziców tych płaczących stworków ( ͡° ʖ̯ ͡°) może następny będzie herkules xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sudice: Rayman 2 to taki interaktywny film Dona Blutha, coś w stylu "Wszystkie Psy Idą Do Nieba".

Ancel ma łeb nie do pary i aż wierzyć się nie chce, że Ubisoft nie zatrudnia już go jako reżysera artystycznego
  • Odpowiedz
@Sudice: omfg, ile razy ja to przeszedłem, to aż głupio się przyznać :D ale wykonanie gry zacne, soundtrack cudny, czasem nawet do niego wracam, czy słuchając, czy coś sobie z niego przygrywając ;)
  • Odpowiedz
@Sudice: Jezu, pamiętam jak miałem z 6 lat i z dziadkami jeździłem do jakiejś ich znajomej co przy lesie mieszkała i zawsze jak tam byliśmy, to jej wnuczka (lat gdzieś wtedy 16), która też tam mieszkała się mną zajmowała - brała mnie na kolana i graliśmy razem w Raymana (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sudice: Rayman 2 to taki interaktywny film Dona Blutha, coś w stylu "Wszystkie Psy Idą Do Nieba".


@Szlifiarz: Możesz rozwinąć? Rok temu przeszedłem ponownie Raymana 2 i 3 i gra się oczywiście świetnie, grafika zupełnie się nie zestarzała i ogólnie kupa frajdy. Natomiast nie bardzo rozumiem porównanie do interaktywnego filmu (w szczególności „Wszystkie psy idą do nieba”). Czyżbym podchodził do tego zbyt płytko? Czego nie wychwyciłem?
  • Odpowiedz