Wpis z mikrobloga

Ach te roszczeniowe studenciaki ()

Gówniary nie zamierzają za kwiecień zapłacić czynszu, bo nie mają zajęć na uczelni i siedza w rodzinnych stronach. No dobrze, w takim razie idziemy na rękę i chcemy skrócić im umowę bez wypłaty kaucji (bo zastrzegliśmy w umowie, że przedwczesne rozwiązanie z winy lokatorów = kaucja przepada). No i szykuje się awantura... Ehh... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mieszkania #bekazestudentow #studia #nieruchomosci #uczelnia #milenialsi #takasytuacja #zalesie
  • 81
@rudzia117 ja bym zabrał kaucję i adios. Tak zrobiłem dwa razy.
Raz typ mi mówi, że on kupił chatę i za 6 dni chce się wyprowadzić. Spoko, idź, ale kaucja na czynsz. 30 dni wypowiedzenia.
@EliotImperio: dokładnie o tym pomyślałem XD tu nie ma większego problemu bo hehe mieszkanie wynajmowane :D a ciekawe czy bankowi za ratę powiedzą, że nie płacą bo pojechali na wieś na miesiąc XD
@rudzia117: ode mnie się wynieśli początkiem miesiąca, pokryty z kaucji ( ͡° ͜ʖ ͡°) gorzej bo 2 miesiące mimo wszystko straty za maj i czerwiec :d
@rudzia117: Ja i wielu innych schodzimy z czynszu firmom które u nas wynajmują, a Ty nawet nie zaproponowałaś jakiegoś ugodowego rozwiązania studentom? #!$%@?ć was prądem.
@dmde: Takie myślenie #!$%@?ć prądem - "dej bo mi się należy". Schodzić z czynszu, to jest czyjś obowiązek? Co najwyżej dobra wola właściciela lokalu/mieszkania. Jeśli ja jestem studentem i wynajmuje mieszkanie, to właśnie teraz powinnam zadzwonić z ryjem do właściciela, dlaczego mi nie zaproponował ugodowego rozwiązania, bo przecież przez ostatni miesiąc nie było mnie w mieszkaniu i w ogole gościu, #!$%@?ć Cię prądem?
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol kumplu, czego nie rozumiesz? Napisalem przeciez, ze kaucja moze zostac potracona albo z powodu zaleglosci, albo z powodu powstalych zniszczen. Natomiast nie ma mozliwosci, aby wynajmujacy sobie wpisal w umowe, ze nie odda kaucji lokatorowi bo umowa wczesniej zostala rozwiazana. Taki zapis nie ma mocy prawnej, ustawa o ochronie lokatorow, zapraszam do lektury.