Wpis z mikrobloga

W ramach redukcji kosztów stałych LOT zamierza drastycznie obniżyć pensje załóg lotniczych. Natomiast cięcia wynagrodzeń mają nie dotyczyć kadry kierowniczej.

W czasie przestoju piloci i pilotki mają otrzymywać obniżone wynagrodzenie a stewardesy i stewardzi otrzymają pensję minimalną.


POTĘŻNY LOT, POWTARZAM, POTĘŻNY LOT, KTÓRY WSTAŁ Z KOLAN I JUŻ MIAŁ ZARAZ MIAŁ PRZEJMOWAĆ NIEMIECKIE LINIE LOTNICZE!!!1111

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

https://www.pasazer.com/news/43786/lot,zarzad,obniza,wynagrodzenia,ale,nie,kadry,kierowniczej.html

#polska #lotnictwo #koronawirus #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
Pobierz rzep - > W ramach redukcji kosztów stałych LOT zamierza drastycznie obniżyć pensje za...
źródło: comment_1587127683VT3wiJw4GP6TbmouiSQukS.jpg
  • 26
pokazy mi obecnie linię lotniczą która nie jest w dupie finansowej i taką która by wyłożyła hajs na zakup innej w czasie pandemii


@Sagitarius: Pokaż mi linię lotniczą, która nie była w dupie gdy LOT miał problemy i była rozważana jego sprzedaż.

Jakoś nie zauważyłem by PiSowska propaganda brała na to poprawkę - nie, walili TUSK CHCIAŁ SPRZEDAĆ TAKI DIAMENT CO DZIĘKI DOBREJ ZMIANIE ZYSKI PRZYNOSI.

Teraz natomiast LOT to ponoć
Hehe beka z nich że nie przewidzieli pierwszej od 100 lat pandemii, no mówię ci Mati beka w #!$%@? hehe


@hang_the_DJ: Hehe beka z nich, bo mieli byc wielką potęgą która przejmuje niemieckie linie lotnicze, a okazuje się że zesrali się po miesiącu pandemii. Nawet biorąc pod uwagę to ze rząd ciągnął ich za uszy w górę tymi "powrotami do domu".

Ale największa beka bo planują drastyczne obniżki wszystkim tylko nie
@rzep: CZEGO ZNOWU NIE ROZUMIESZ LEWAKU? 10 MILIONUF PASAŻERÓW, TUSK CHCIAL WYPRZEDAC POLSKI DOROBEG NARODOWY, PAMIETAJ O AMBER GOLD.

Wczoraj na lotnisku im. Chopina w Warszawie prezes LOT S.A. Rafał Milczarski wręczył voucher na podróż w dowolnym kierunku Pani Ariadnie Górskiej, 10 milionowemu pasażerowi LOT-u w 2019 roku.

W ten sposób prezes LOT-u wywiązał się ze swoistego zobowiązania jakie zaciągnął publicznie pod koniec 2018 roku, kiedy to na konferencji prasowej
Pobierz P.....T - @rzep: CZEGO ZNOWU NIE ROZUMIESZ LEWAKU? 10 MILIONUF PASAŻERÓW, TUSK CHCIAL...
źródło: comment_15871289480oeYgWRqDAkwevthHI5DMz.jpg
@suluf: No właśnie nie bardzo. Lotnictwo to nie moja bajka, ale stała dynamika wzrostu tego sektora to około 15% jeśli chodzi o trafic. Spadek natomiast jest na produkcji, 2019 był przełomowym pod tym względem w negatywnym tego słowa znaczeniu. Zakup condora miał się wiązać z zwiększeniem parku maszyn, umożliwiających większą rotację w ramach dostępnej floty. Teraz nie ma ani floty ani traficu, za niedługo będzie info że pratt & wittney, świdnik
Wczoraj na lotnisku im. Chopina w Warszawie prezes LOT S.A. Rafał Milczarski wręczył voucher na podróż w dowolnym kierunku Pani Ariadnie Górskiej, 10 milionowemu pasażerowi LOT-u w 2019 roku.


@PrezesLGBT: aż tylu Polaków #!$%@?ło z państwa PISu?