Wpis z mikrobloga

@mlyn-wodny jestem team gaz ale od ponad roku mam indukcję. Z plusów - faktycznie czyściej, no i brak spalin. Z minusów - brak pokrętła. Nie chodzi o to czy masz 5 poziomów czy 17. Wiedziałem że będzie mnie to wkurzać więc wybrałem taką gdzie jest pasek mocy i możesz kliknąć dokładnie tam gdzie ma być poziom grzania. Są kuchenki indukcyjne z pokrętłami, niestety nie mam takiej. No i jak Ci kipi mleko
@lunga: Nie wiem, ja to znam tylko od strony gotowania :)
A nigdy nie mieszkałem w takim budynku, wiem że potrzebne jest złącze siłowe. Jeżeli jest to powinno się dać podłączyć indukcję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pilot1123: flambirowanie też da się zrobić tylko na płomieniu. Pewnie dla większości ludzi płyta indukcyjna będzie ok, ale jak ktoś lubi gotować używając różnych ciekawych technik to gaz lepszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Jeżeli ktoś dużo gotuje to jest niepraktyczne nie polecam lepiej mieć tradycyjną kuchenkę z płomieniem.

@Positano1: w życiu większych bzdur nie czytałem :)
30 lat dorosłego życia męczyłem się z czyszczeniem #!$%@? kuchenek gazowych, te wiecznie zapieprzone ruszty i inne zakamarki.
Odkąd kilkanaście lat temu zobaczyłem indukcję to zakochałem się w tym. Niestety w mieszkaniu miałem za słaba instalację i nie mogłem mieć indukcji. Teraz mam dom, kupiłem płytę, używam i
kopszmercen - > Jeżeli ktoś dużo gotuje to jest niepraktyczne nie polecam lepiej mieć...

źródło: comment_1587126489ib9xUciugcbWAQcJqG4g5k.jpg

Pobierz
@InterferonAlfa_STG: @InterferonAlfa_STG: @mlyn-wodny: @pilot1123: @lunga: OP pisze o indukcji, a wy porównujecie indukcję do gazu, a przecież są jeszcze płyty na prąd które nie są indukcją - Indukcja jest wtedy jak macie płytę zimną i potrzebujecie specjalnych garnków do tego a nie wtedy kiedy płyta jest na prąd.

W sumie główną wadą kuchenek indukcyjnych jest to że trzeba mieć specjalne naczynia ale za to można się pochwalić