Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam to co piszą prawaki chociażby pod znaleziskiem o Braunie i chyba już wiem jak operują ich móżdżki w kwestii aborcji XD Dla nich po prostu 95% przypadków aborcji wygląda tak:

Julka i Marlena idą w piątek/sobotę wieczorem na balet. Przygotowania do bolcowania trwają cały dzień, dziewczyny ubierają najbardziej wyzywające ubrania jakie posiadają, malują się i jazda w tango. Po kilku drinkach postawionych przez napalonych na cycki Oskarków, Marlenka idzie z Enrique do kibla na szybką finalizację wieczoru. Odbywa się ostre tarło bez zabezpieczeń w rytm krzyków Enrique por favor maradona fc barcelona icho de puta, po czym Marlenka nie mogąc znaleźć swoich stringów wraca na parkiet. Cała akcja powtarza się jeszcze kilkukrotnie, w zależności od stopnia upojenia alkoholowego Marleny i Julki, oraz ilości Enrique i Oskarków gotowych do tarła.

Kilka tygodni później Marlence spóźnia się okres a test pokazuje te nieszczęsne kreski. Nic straconego. Marlena idzie do kliniki aborcyjnej. Rozbiera się, rozkłada nagi na fotelu i czeka na lekarza. Ten wyciąga odkurzacz marki Henry Hoover ze specjalną nakładką Abortion3000 (stalową) i wkłada go Marlence w ... wiadomo. Załącza ssanie, ale niestety mały brajan trzyma się uparcie pępowiny krzycząc ZOSTAWCIE MNIE #!$%@? REEEEEEEE. Na szczęście Henry Hoover ma opcję turbo, o czym brajan nie wiedział. Niestety trzymał pępowiny tak mocno że rozerwało go na pół jak tych typów w pierwszej scenie w Szeregowcu Ryanie. Trudno. Lekarz kończy robotę szczypcami z Castoramy. Marlenka zadowolona pyta lekarza kiedy może umówić się z Enrique na dupcing. NAWET DZIŚ HEHE odpowiada rubasznie lekarz CHCESZ BRAJANA W FORMALINIE ZA DOPŁATĄ? Marlenka nie chce, więc poćwiartowany brajan trafia do śmietnika z odpadami bio, upadając pomiędzy skórkę od banana i starą kanapką.

Na zdjęciu Azor.

#bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #aborcja
Pobierz
źródło: comment_15870255568xKGRvtMFseRwsYnRreo3A.jpg
  • 78
@bacaa90: nie znam powodów Twojej obsesji. Jednakowoż miło byłoby gdybyś odnosząc się do czegoś przeczytał, a jeśli to nie pomoże starał się zrozumieć i dopiero wtedy odpowiadał. Nisko się oceniasz jeśli boli Cię tak słaba zaczepka z mojej strony. wyładowywanie agresji w internecie może kiedyś nie wystarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakovKarnic: rozumiem. dzięki za wyrozumiałość, teraz mam zdecydowanie więcej czasu. Słyszałem radykalne stanowiska obu stronnictw
czyli co, polskie społeczeństwo w PRLu było lepiej rozwinięte niż dzisiejsze?


@Formbi: ACH TEN ZDROWY CHŁOPSKI ROZUM xD to że wyciągasz wnioski z dupy i masz problemy z myśleniem przyczynowo-skutkowym to twoja sprawa, ale mnie w to nie mieszaj.
Bardzo mi się podobają ci wolnościowcy w polskim wydaniu. Domagają się ograniczania wolności innym a sami krzyczą gdy odbiera się im ich wolność.


@Kristof7: Serio w 2020 takie argumenty dalej XD Pozwolenie ludziom na krzywdzenie innych istot to nie jest wolność
@Kozajsza: taka prawda, traktowanie aborcji jako antykoncepcję to byłby margines choćby dlatego, że to jest niepraktyczne. Tyle rzeczy mamy legalnych mimo tego, że stwarzają różnego typu zagrożenia (np. alkohol) ale jakoś nikt ich nie zakazuje bo mają dość istotne zalety.
Z resztą moim zdaniem nastroje antyaborcyjne są w głównej mierze spowodowane przez kościół, który to tym ludziom wmówił ¯\_(ツ)_/¯
Jakbym się miał urodzić upośledzony albo niechciany, to wolałbym się nigdy nie
To nie tak, wtedy Brajan zostaje sprzedany big pharmie i robią z niego składnik szczepionek wywołujących autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@R187: Akurat im bardziej katolskie województwo tym mniej antyszczepionkowe:

https://zdrowie.pap.pl/sites/default/files/inline-images/odmowy_szczepien.png

szczególnie ciekawa jest ściana wschodnia z wyjątkiem Warmińsko-Mazurskiego które wyroznia się niską religijnością (nie pamiętam jak mierzyłem częstotliwoscia lazenia do kosciola, czy porannymi modlitwami) i wyszła mi silna korelacja wskazuja ze im mniej religijne wojewodztwo tym
@Kozajsza: Takie wyobrażenie, jakie podałeś, jest podtrzymywane m.in. za sprawą filmu "Niemy krzyk", który jest pokazywany uczniom na lekcjach religii w szkołach, a także klerykom w seminariach duchownych. Mojej klasie licealnej katecheta puścił ten film na jednej z lekcji religii. Oczywiście zapewniając nas, że ten film jest rzetelny i obiektywny.