Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam to co piszą prawaki chociażby pod znaleziskiem o Braunie i chyba już wiem jak operują ich móżdżki w kwestii aborcji XD Dla nich po prostu 95% przypadków aborcji wygląda tak:

Julka i Marlena idą w piątek/sobotę wieczorem na balet. Przygotowania do bolcowania trwają cały dzień, dziewczyny ubierają najbardziej wyzywające ubrania jakie posiadają, malują się i jazda w tango. Po kilku drinkach postawionych przez napalonych na cycki Oskarków, Marlenka idzie z Enrique do kibla na szybką finalizację wieczoru. Odbywa się ostre tarło bez zabezpieczeń w rytm krzyków Enrique por favor maradona fc barcelona icho de puta, po czym Marlenka nie mogąc znaleźć swoich stringów wraca na parkiet. Cała akcja powtarza się jeszcze kilkukrotnie, w zależności od stopnia upojenia alkoholowego Marleny i Julki, oraz ilości Enrique i Oskarków gotowych do tarła.

Kilka tygodni później Marlence spóźnia się okres a test pokazuje te nieszczęsne kreski. Nic straconego. Marlena idzie do kliniki aborcyjnej. Rozbiera się, rozkłada nagi na fotelu i czeka na lekarza. Ten wyciąga odkurzacz marki Henry Hoover ze specjalną nakładką Abortion3000 (stalową) i wkłada go Marlence w ... wiadomo. Załącza ssanie, ale niestety mały brajan trzyma się uparcie pępowiny krzycząc ZOSTAWCIE MNIE #!$%@? REEEEEEEE. Na szczęście Henry Hoover ma opcję turbo, o czym brajan nie wiedział. Niestety trzymał pępowiny tak mocno że rozerwało go na pół jak tych typów w pierwszej scenie w Szeregowcu Ryanie. Trudno. Lekarz kończy robotę szczypcami z Castoramy. Marlenka zadowolona pyta lekarza kiedy może umówić się z Enrique na dupcing. NAWET DZIŚ HEHE odpowiada rubasznie lekarz CHCESZ BRAJANA W FORMALINIE ZA DOPŁATĄ? Marlenka nie chce, więc poćwiartowany brajan trafia do śmietnika z odpadami bio, upadając pomiędzy skórkę od banana i starą kanapką.

Na zdjęciu Azor.

#bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #aborcja
Kozajsza - Tak sobie czytam to co piszą prawaki chociażby pod znaleziskiem o Braunie ...

źródło: comment_15870255568xKGRvtMFseRwsYnRreo3A.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Marlenka nie chce, więc poćwiartowany brajan trafia do śmietnika z odpadami bio, upadając pomiędzy skórkę od banana i starą kanapką.


@Kozajsza: To nie tak, wtedy Brajan zostaje sprzedany big pharmie i robią z niego składnik szczepionek wywołujących autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R187: Też możliwe, zależy czy klinika ma wirówkę to ekstrakcji autyzmu z płodów na stanie, niestety Marlena z małego powiatowego i nie mają takich sprzętów jak w Warszawie.
  • Odpowiedz
Na szczęście cywilizowane kraje mają sposoby by unikać niechcianych przypadkowych ciąż


@Kozajsza: Może i u nas kiedys wprowadzą antykoncepcje? Jednak super opisana Karyna bez aborcji, właśnie tak sobie wyobrażam te patusiary. A tak BTW to zawołajcie jak juz kaczor wprowadzi zakaz aborcji xd
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ja uważam ze okazja czyni złodzieja. Niemniej Temat aborcji to straszne #!$%@?ństwo dzisiaj. Z jednej strony beton i wątpliwa przynależność godek do gatunku myślącego i z drugiej strony te czarne waginy które z chęcią traktowaly by aborcje jako zamiennik antykoncepcji, z jednej i z drugiej strony brak odpowiedzialności za słowa. Współczuje normalnym kobietom które stanowia 95% ogółu ze musza słuchać takiej godek, a po ich stronie stoją kobiety które chcą
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: wiesz, pisze zdroworozsądkowo. Bo nie zagłębiam się w te tematy gdyż uważam ze trzeba być skrzywionym w którymś kierunku by myslec i traktować takie rzeczy jako priorytety, debatować nad nimi itp. Ja byłem "uświadomiony" na lekcji coś tam w rodzinie długa nazwa i tam było nawinięte ze dziecko bez gumy albo syfa możesz złapać, ze bez zmuszania. Nie wiem jak się maja statystyki aborcji nie z "powodów medycznych" w krajach
  • Odpowiedz
Bo nie zagłębiam się w te tematy gdyż uważam ze trzeba być skrzywionym w którymś kierunku by myslec i traktować takie rzeczy jako priorytety, debatować nad nimi itp


@halfzware_na_ware: xD Dostępność aborcji to dla kobiety raczej dość ważny temat.

Ja byłem "uświadomiony" na lekcji coś tam w rodzinie długa nazwa i tam było nawinięte ze dziecko bez gumy albo syfa możesz złapać, ze bez zmuszania


@halfzware_na_ware: nie rozumiem o co
  • Odpowiedz
Nie traktujmy ludzi jak debili, za których trzeba brać odpowiedzialność

@JakovKarnic: jak sądzę chodzi o to, że jak ktoś wpadnie, to powinien zapłacić za aborcję z własnej kieszeni.

A jak komuś urodzą się sześcioraczki, to nie powinien wyciągać rąk do państwa po pomoc, tylko np. część dzieci oddać do adopcji, w końcu jest na nie mnóstwo chętnych.
  • Odpowiedz
Kilka tygodni później Marlence spóźnia się okres a test pokazuje te nieszczęsne kreski. Nic straconego. Marlena idzie do kliniki aborcyjnej. Rozbiera się, rozkłada nagi na fotelu i czeka na lekarza

@Kozajsza: raczej kilka miesięcy później, by na 3D usg widać było ssącego palec bobasa.
  • Odpowiedz
jak sądzę chodzi o to, że jak ktoś wpadnie, to powinien zapłacić za aborcję z własnej kieszeni.


@fir3fly: jeśli chodzi o zabieg, który nie dotyczy zagrożenia życia matki, nie jest chory genetycznie, nie jest z gwałtu... to jak najbardziej
  • Odpowiedz