Wpis z mikrobloga

Protip dla nowych na #tinder #badoo

Dla #niebieskiepaski, nie wiem jak to wygląda od strony #rozowypasek, pewnie podobnie

Słownik, tłumaczenie niektórych często powtarzanych zwrotów w opisach:

* jestem sapioseksualna - jestem tępa,
* dystans ludzie dystans - jestem sztywna, mam kija w dupie,
* netflix chill podróże dobre jedzenie - nie mam żadnych pasji i zainteresowań,
* no ons fwb - mogę ruchać się na pierwszej randce,
* rower bieganie rolki - mój ulubiony sport to bieg do lodówki,
* fit gym lower - jestem ulana,
* zaskocz mnie - hej jak co minął dzień to wyżyny mojego otwieracza rozmowy,
* nie interesuje mnie twoja klata pieniądze i samochód - twoja klata pieniądze i samochód są kluczowe,
* mol książkowy - moim ulubionym gatunkiem literackim są horoskopy,
* bynajmniej - przynajmniej,
* miłość w czasach zarazy - jestem taka kreatywna, ahhh,
* nie jestem ksieżniczką - jestem i to jak!,
* 50 twarzy geja i 365 dni - jestem kłodą,
* Tinder to trochę taki żart z mojej strony - jestem typową przedstawicielka tindera,

Miix powyższych / kilka punktów w jednym - jestem #!$%@?

-------------------------
Jeśli laska jest zabawna i ma dystans to po przeczytaniu jej krótkiego opisu na Twojej buzi pojawi się lekki szybki uśmiech. Jeśli jest inteligentna to nie napisze o tym ani słowa, wyczytasz to z rozmowy, albo z odpowiednio dobranych półsłówek i wtrąceń, o ile sam masz IQ większe niż Twój lewy but.

-------------------------

Kilka suchych faktow i szbkich porad związanych z Tinder i Badoo:

1. 95% lasek tam jest #!$%@?.
2. Są perełki.
3. Jeśli w rzeczywistości jesteś 6-8/10, dziewczyny mówią, ze jesteś przystojny to na Tinderze / Badoo jesteś nikim.
4. Mnoga ilość spermiarzy i debili powoduje że dziewczyna dla bezpiecznstwa szufladkuje Cię na starcie jako idiote. Jeśli po kilkunastu wiadomosciach napisze Ci "na początku wzięłam Cię jako xxx" lub widocznie bardziej zaangazuje się w rozmowę to zostałeś odblokowany.
5. Jeśli laska napisze Ci że piszę tylko z Tobą, to tak jest. Ale to nic nie znaczy. Jutro możesz być zghostingowany.
6. Jeśli dużo pisaliście a teraz odpisuje Ci raz na dobę, to, nie że nie ma czasu tylko nie jest Tobą zainteresowana i Cię olała.
7. Twój opis w stylu "nie ruszaja mnie wasze rozszczeniowe wymagania ksieżniczki, jestem niezależnym emocjonalnie samcem alfa" nie powoduje posrrzegania Cię jako pewnego siebie kolesia tylko frustrata.
8. Nie używaj w opisie zwrotów typu "szukam miłości".
9. Nie naciskaj os razu na spotkanie. Wymieńcie najpierw kilkadziesiąt zdań.
10. Do Tindera i Badoo podchodź z chłodnym dystansem, nie bierz go do siebie i abslotunie nie opieraj na ich podstawie swojej samooceny.
Pobierz
źródło: comment_1587022542M5zdhGiSKyUMhanrqjjyTs.jpg
  • 29
@Bezimienny_BeZi:
Te punkty 1-4 to bullshit akurat (chyba, że się dużo przez rok zmieniło). 7/10 here, jak byłem singlem rok temu to wpadało kilkanaście par dziennie, a bez większej spiny ustawiałem się z 2 pannami w tygodniu (bo na tyle miałem czas).
Protip tutaj to ustawiać się tego samego dnia co zagadałeś (maksymalnie 2-3 dni rozmowy jak chcesz spokojniej). Spermiarze i przegrywy działają tu na korzyść, bo zabawny, pewny siebie facet
@ykuleczka: Może przestań mnie obrażać, ok? Mnie się podobają osoby, które mają coś w głowie. Wobec tego głównym kryterium było, aby opis był rzeczowy, nieszablonowy. Z moich obserwacji wynika, że inteligentne dziewczyny opis częściej mają, niż nie mają. To, że zdarzają się wyjątki od tej reguły to o niczym nie znaczy. Zresztą nawet to, że pisałeś iż spotkałeś spoko dziewczyny, też o niczym nie świadczy. Bo dla ciebie może są spoko,
@Bezimienny_BeZi: ja nie mam opisu, tylko nazwę mojego instagrama. A jakoś 250+ par wleciało lekko, do tego najfajniejsze laski z jakimi się spotykałem przez tę appkę, też nie miały nic napisane ¯\_(ツ)_/¯
Badoo to ściek jak dla mnie, zaryzykuję takie porównanie: fotka=badoo, instagram=tinder