Wpis z mikrobloga

Protip dla nowych na #tinder #badoo

Dla #niebieskiepaski, nie wiem jak to wygląda od strony #rozowypasek, pewnie podobnie

Słownik, tłumaczenie niektórych często powtarzanych zwrotów w opisach:

* jestem sapioseksualna - jestem tępa,
* dystans ludzie dystans - jestem sztywna, mam kija w dupie,
* netflix chill podróże dobre jedzenie - nie mam żadnych pasji i zainteresowań,
* no ons fwb - mogę ruchać się na pierwszej randce,
* rower bieganie rolki - mój ulubiony sport to bieg do lodówki,
* fit gym lower - jestem ulana,
* zaskocz mnie - hej jak co minął dzień to wyżyny mojego otwieracza rozmowy,
* nie interesuje mnie twoja klata pieniądze i samochód - twoja klata pieniądze i samochód są kluczowe,
* mol książkowy - moim ulubionym gatunkiem literackim są horoskopy,
* bynajmniej - przynajmniej,
* miłość w czasach zarazy - jestem taka kreatywna, ahhh,
* nie jestem ksieżniczką - jestem i to jak!,
* 50 twarzy geja i 365 dni - jestem kłodą,
* Tinder to trochę taki żart z mojej strony - jestem typową przedstawicielka tindera,

Miix powyższych / kilka punktów w jednym - jestem #!$%@?

-------------------------
Jeśli laska jest zabawna i ma dystans to po przeczytaniu jej krótkiego opisu na Twojej buzi pojawi się lekki szybki uśmiech. Jeśli jest inteligentna to nie napisze o tym ani słowa, wyczytasz to z rozmowy, albo z odpowiednio dobranych półsłówek i wtrąceń, o ile sam masz IQ większe niż Twój lewy but.

-------------------------

Kilka suchych faktow i szbkich porad związanych z Tinder i Badoo:

1. 95% lasek tam jest #!$%@?.
2. Są perełki.
3. Jeśli w rzeczywistości jesteś 6-8/10, dziewczyny mówią, ze jesteś przystojny to na Tinderze / Badoo jesteś nikim.
4. Mnoga ilość spermiarzy i debili powoduje że dziewczyna dla bezpiecznstwa szufladkuje Cię na starcie jako idiote. Jeśli po kilkunastu wiadomosciach napisze Ci "na początku wzięłam Cię jako xxx" lub widocznie bardziej zaangazuje się w rozmowę to zostałeś odblokowany.
5. Jeśli laska napisze Ci że piszę tylko z Tobą, to tak jest. Ale to nic nie znaczy. Jutro możesz być zghostingowany.
6. Jeśli dużo pisaliście a teraz odpisuje Ci raz na dobę, to, nie że nie ma czasu tylko nie jest Tobą zainteresowana i Cię olała.
7. Twój opis w stylu "nie ruszaja mnie wasze rozszczeniowe wymagania ksieżniczki, jestem niezależnym emocjonalnie samcem alfa" nie powoduje posrrzegania Cię jako pewnego siebie kolesia tylko frustrata.
8. Nie używaj w opisie zwrotów typu "szukam miłości".
9. Nie naciskaj os razu na spotkanie. Wymieńcie najpierw kilkadziesiąt zdań.
10. Do Tindera i Badoo podchodź z chłodnym dystansem, nie bierz go do siebie i abslotunie nie opieraj na ich podstawie swojej samooceny.
Bezimienny_BeZi - Protip dla nowych na #tinder #badoo

Dla #niebieskiepaski, nie wiem...

źródło: comment_1587022542M5zdhGiSKyUMhanrqjjyTs.jpg

Pobierz
  • 29
@Bezimienny_BeZi: Działam tam od ponad tygodnia, nabiło już 99+ i matchy z 35, gdzie daję 90% w lewo, bo rynek świń jest okropny.
Pewne jest jedno - okres pandemii jest fatalnym momentem na zakładanie tindera, bo wysyp dziwnych loch przez to się pojawił.
@Bezimienny_BeZi: Tinder to żart, mam konto dość luźne, czasem wejdę, a może ktoś się trafi, laski klikam wszystkie w prawo, bo szkoda mi czasu na kontemplowanie tych profili - oceniam po sparowaniu.

Dobrze, że mam wysoką samoocenę, i przede wszystkim nie mam parcia. Jestem rok po 7letnim związku, mam co robić - luz.

Ostatnio trafiła się taka Agata. Z dupy coś wysłałem, jakiś żart, ale pisało się dobrze.Przez 2 dni. Kolejne
@Bezimienny_BeZi:
Logika kobiet z wszelkiej maści portali randkowych:
1. Ja wcale nie lecę na wzrost, wygląd i kasę ty biedny, brzydki, sfrustrowany mały karakanie.
2. Wcale nie patrzę na pieniądze, chcę tylko, żeby facet był zaradny. Dlatego zamiast uczciwego faceta, który skończył edukację, ma umiejętności i pracuje w samodzielnie zdobytej pracy wybiorę bogatego bananowego synalka z hajsem i furą od starego, który nic nie potrafi i nigdy uczciwie samodzielnie do niczego