Wpis z mikrobloga

@ciemny_kolor: ciężko mi znaleźć jakąś grę na pc w którą chciałbym zagrać i nie mógłbym zrobić tego na konsoli ¯\_(ツ)_/¯

nawet w civilizację moge pograć na switchu, ps4, xboxie
@ciemny_kolor: najpierw mówisz że na pc są exy (i ponoć jest ich taaaaak dużo) a masz pretensje że ktoś mówi że na konsolach są exy. Gry w które gram chodzą na konsolach w 60 fps.

Zdarzyło mi się kupić konsolę bo była na niej jedna gra w którą chciałem zagrać. Takie mam hobby.
@Yeg128 co kto woli. Ja już miałem dość tego że POTENRZNE konsole lagują na własnych sklepach czy wyjściu do menu konsoli przy włączonej grze. No i tego że rok 2016 nie rozpieszczał grami, same remastery. Kupiłem PC i od tamtej pory nawet nie myślę o tym że pominął mnie Horizon, God of War, Until Dawn cxy Spider Man. Jest tyle gier że nie potrzebuje tego. A gry lepiej chodzą na PC and
@ciemny_kolor: konsole są dla oskarków bananowców i normictwa, którzy raz na kilka miesięcy zagrają w fifę. Na PC sobie zagram w ulubioną strategię, albo retrogierkę, albo FPSa w którym muszę się trochę postarać, żeby trafić i mam z tego satysfakcję, a nie jak zwierzę z autonamierzaniem, a jak mi się znudzi to sobie zainstaluję darmowe mody do każdej z tych gierek robione przez fanów, a na plejstejszyn to tylko bijatyka z
@ciemny_kolor: Pecety: szybka instalacja gier launcherem po wklepaniu kodu, dobre działanie, możliwość łatwego modowania kolejnych tytułów, wyboru opcji graficznych etc. Konsole: powolne działanie, marna płynność, śmieszna ilość exclusivów, zamknięte systemy nie pozwalające na nic. Konsola to jest znacznie gorszej klasy pecet upchnięty do grzejącej się skrzyni, który nie ma nawet 10% możliwości prawdziwego komputera stacjonarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)