Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski #rutyna #rodzina #milosc
Ostatnio (przed epidemią) rozmawiałem ze znajomymi co pozakładali rodziny. Rozmowa z nimi była bardzo nudna tylko gadali o dziecku i o pracy bo niczym innym się nie zajmują z braku czasu. Ich dotychczasowe ciekawe życie o jakim mi opowiadali wyjazdy, wyjścia w weekend, gry, książki itp. Odeszły w zapomnienie.
I tak się zastanawiam czy, aby na pewno jestem #przegryw ? #samotnosc już mi nie przeszkadza. Za #zwiazki nie tęsknie bo w żadnym nie byłem. Lubię ciszę i spokój, a mam 30lvl już prawie. W sumie całe życie lubiałem spokój, ale czasem lubiałem porozmawiać z ludźmi i gdzieś pójść. Miłością raczej się nigdy nie przejmowałem (no może mój kryzy 23-25 lat gdy miałem depresję i użalałem się na forach) Rodzina też się mnie nie czepia bo wiedzą jakie są współczesne kobiety i bym nie szukał na siłę. No i tak robię. Wejdę w związek z takąco mnie pokocha a ja ją, nie mam zamiaru się bawić w te śmieszne apki randkowe #badoo #tinder bo to tak jakby wybierać sobie nie wiem skarpetki na targu.
W sumie pisanie anonimowo odkryłem niedawno, a tak to czasem tu zaglądam tak raz na tydzień lub 2 począwszy od Stycznia.

Krótko mówiąc uważajcie o czym marzycie. Jak nie jesteście gotowi na założenie rodziny to miłością się nie przejmujcie za bardzo bo nie warto. Jeśli waszym światem nie będzie wasze przyszłe dziecko to tylko się zniszczycie poważnym związkiem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: wśród dziwnych ludzi się obracasz. Moi koledzy z dzieciakami w wieku 5+ prowadzą ciekawe życie, mają swoje hobby, regularne zajęcia i mają o czym rozmawiać i opowiadać nie licząc. Może nie imprezują i nie jeżdżą na wakacje tyle co ludzie bez dzieci, ale rodzina to nie niewola.

Natomiast co do Twojego podejścia to ważne, żebyś Ty się czuł dobrze, a nie robił tego co Ci społeczeństwo narzuca. Jeżeli nie czujesz