Wpis z mikrobloga

Dawajcie zrobimy #wykopefekt, żeby jakaś duża i szanowana zagraniczna stacja pokazała co ten #tvpis odwala, zrobią o nich materiał i tvp będzie się disowac z zagranicą xD


@polsyn: ale cię ten materiał go gównojadach w tvn zabolał wczoraj w Wiadomościach... xD
@Wilkudemoner no tak, bo mój kraj taki piękny i wspaniały xD zazwyczaj nie powtarzam takich wyrażeń, ale kraj z dykty czy innego kartonu idealnie pokazuje gdzie my żyjemy, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ja tam wolę się śmiać
@polsyn: pomysl człowieku co ty piszesz. Wybrszadz sobie żeby Niemiec, francuz czy Włoch łaknął uwagi Polaków , Europejczyków czy kogokolwiek aby zmienić coś w swoim kraju??? Nam trzeba zmyć z siebie odór prowincjusza , stanąć przed lustrem z własną poswiata i uwierzyć że możemy wyjść na ulicę . Po pandemii oczywiscie. Bo tylko wtedy gdy wyjdziemy w dużej liczbie w tym wysyłamy jasny i czytelny sygnał do rządu . I do
@polsyn: oj ludzie, ludzie. Aż mi się przypomina okres przedrozbiorowy, gdy posłowie zdradzali ojczyznę dla obcych mocarstw.
Jeżeli mamy jakieś problemy, to sami musimy się z nimi uporać. Poza tym, takie ślepe wierzenie, że w innych krajach media są rzetelne i wykonują misję humanitarną jest po prostu głupie i świadczy o pewnym niedorozwoju poznawczym takich osób.