Wpis z mikrobloga

  • 2
@salvador5000 Mirku ja przeczytałem co tutaj ludzie piszą. To już lepiej na elektrodzie bywa. Nie słuchaj tych ekspertów z 15 letnim sprzętem narzekających na win10. To jest k---a dramat co ludzie tutaj wypisują.
  • Odpowiedz
@Xenoth: Hola hola!, jaki 15 letni sprzęt. Komp składany 5 lat temu. Części wymieniane (gpu, ssd, ram). Windows 10 to syf. Zasobożerny, niespójny graficznie, z wymuszonymi aktualizacjami psującymi system itd.
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995: jesteś p------y, nie będę nawet z tobą dyskutował. windows10 to g---o. koniec tematu i nie chce mi się dla dzieciaka na wykopie pisać listy uzasadnień dlaczego to najgorszy system jaki powstał. Zapewniam cię, że wiedzę w tym zakresie mam spokojnie większą niż ty co już pokazałeś pisząc, że windows to świetny system xDD
  • Odpowiedz
@Xenoth: przynajmniej próbują pomóc a nie jak na elektrodzie "wyszukaj w google, zasilacz z czarniej listy" a ty tylko napisałeś że dramat i pytaj się na elektrodzie a pytanie autora postu było inne
  • Odpowiedz
  • 0
@Danielo798 no i gdzie tu jest napisane żeby op pytał na elektrodzie? Ona została tutaj przywołana jako dno, które jakimś cudem piszący tutaj zdołali przebić.
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995: Nie, po prostu nie chce mi się tracić czasu na śmiecia w internecie, wklejać mu moje doświadczenia z wingównem10 i tłumaczyć co w nim jest złe. Nie będę już na ciebie tracił czasu bo i tak na końcu wylecisz, że windgówno takie zajebiste a ja c---a wiem. Skoro twierdzisz, że ten z-----y system jest "wspaniały" to po prostu znaczy, że się absolutnie nie znasz i nie wykorzystujesz go do
  • Odpowiedz
Nie, po prostu nie chce mi się tracić czasu na śmiecia w internecie


@Fanatyk_Wedkarstwa: Bardzo łatwo przypisujesz ludziom etykiety, osobiście mam gdzieś że jakiś burak bez podstaw kultury mnie obraża, zachowując się jak rozkapryszony gimbus. Tylko zastanawia mnie jak bardzo smutne musisz mieć życie, że pokazujesz wszystkim jakim małym człowieczkiem jesteś.
  • Odpowiedz