Wpis z mikrobloga

@PussyDestroyer1995: jesteś #!$%@?, nie będę nawet z tobą dyskutował. windows10 to gówno. koniec tematu i nie chce mi się dla dzieciaka na wykopie pisać listy uzasadnień dlaczego to najgorszy system jaki powstał. Zapewniam cię, że wiedzę w tym zakresie mam spokojnie większą niż ty co już pokazałeś pisząc, że windows to świetny system xDD
@Xenoth: przynajmniej próbują pomóc a nie jak na elektrodzie "wyszukaj w google, zasilacz z czarniej listy" a ty tylko napisałeś że dramat i pytaj się na elektrodzie a pytanie autora postu było inne
@PussyDestroyer1995: Nie, po prostu nie chce mi się tracić czasu na śmiecia w internecie, wklejać mu moje doświadczenia z wingównem10 i tłumaczyć co w nim jest złe. Nie będę już na ciebie tracił czasu bo i tak na końcu wylecisz, że windgówno takie zajebiste a ja #!$%@? wiem. Skoro twierdzisz, że ten #!$%@? system jest "wspaniały" to po prostu znaczy, że się absolutnie nie znasz i nie wykorzystujesz go do bardziej
Nie, po prostu nie chce mi się tracić czasu na śmiecia w internecie


@Fanatyk_Wedkarstwa: Bardzo łatwo przypisujesz ludziom etykiety, osobiście mam gdzieś że jakiś burak bez podstaw kultury mnie obraża, zachowując się jak rozkapryszony gimbus. Tylko zastanawia mnie jak bardzo smutne musisz mieć życie, że pokazujesz wszystkim jakim małym człowieczkiem jesteś.