Wpis z mikrobloga

Z przykrością stwierdzam że nowe #callofduty #blackops2 jest spieprzone dokumentnie. Żeby było zabawniej - głównie przez dwie małe pierdołki. Po pierwsze - nowy system dźwięku dzieki któremu nic nie słychać. Kroki postaci elegancko gubią się w hałasie pola walki, ciężko wykryć skąd i gdzie biegnie wróg, nawet perki pogłaśniające kroki niewiele pomagają. Druga sprawa to brak delayu pomiędzy respawnami. Zabiją Cię - cyk - znowu żyjesz, tyle że w innym miejscu mapy. "Padłes - powstań" normalnie. Zdaję sobie sprawę, że gry ukierunkowane na szerokie rzesze odbiorców dążą do pewnej nieprzewidywalności w rozgrywce, tak aby każdy miał szanse czasem kogoś zabić niezależnie od umiejetności, choćby przypadkiem - ale w tej odsłonie serii to już przegięcie. Respy za plecami, serie znikąd, zero jakiegokolwiek planowania, jeden wielki #burdel i równie bezsensowna co radosna rzeźnia. Nie chcę. #gry #gorzkiezale #cod
  • 13
@parsiuk: Nie dzięki. Nie chce mi sie robić ustawek, synchronizowac adonów i użerac się z ludźmi niepotrafiącymi skonfigurować ACRE tylko po to by w sobotę wieczorem jak się uda zagrac dwie godzinki udawania żółnierza - czytaj: siedzenia w krzakach i obserwowania perymetru. Nie.
@CrossX: Tak, ganianie po ogromnych mapach i patrzenie jak twój team radosnie olewa flagi i #!$%@? TDM niezależnie od trybu gry. Nikt cie nie zreanimuje, nikt apteczki nie rzuci, nikt czołgu nie naprawi, nikt nie otaguje wrogów. TYLKO TDM. Nie.
@Pokrakk: No kosztowna. Zawsze można wypożyczyć sprzęt. Ale generalnie gry typu CoD albo BF mnie odrzucają. Zbyt... Popowe. Takie pod publiczkę i przez to nijakie. Lubię bardziej "zdecydowane" tytuły: jak Arma (realizm), albo Quake III Arena (#!$%@?). Te "nowoczesne" tytuły jakoś mnie nie potrafią przyciągnąć na dłużej niż 5 minut.
@sidhellfire: Red Orchestra tak. Dobra gra, ale czasem człowiek chce sobie pograć w coś mniej wymagającego. Planetside zaś to znów bezcelowe latanie po monstrualnych rozmiarów mapie i odbijanie baz które zajął wróg w czasie naszej nieobecności. Nudy.