Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

W przedziale wiekowym 17-35 r.ż. mamy w Polsce nadwyżkę ponad 180tys mężczyzn. To naturalne że nie wszyscy znajdą partnerki. Grupa najmniej atrakcyjnych mężczyzn zostanie samotna, jednocześnie żadna z kobiet w Polsce nie jest skazana na samotność (bo facetów jest więcej).

Ja osobiście uważam że w przedziale wiekowym 17-35 r.ż. prawdopodobnie jestem w top 1000 najmniej atrakcyjnych mężczyzn w Polsce.
01ab - #przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

W przedziale wiekowym 17-35 r.ż. mam...

źródło: comment_1586789474qz4JE6OdeJ2ulUZTNQ7k8E.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegryw96: tu ma też wpływ liczność roczników i to że faceci mają zazwyczaj młodsze dziewczyny. Słowem starsze przegrywy wyrywają laski z niższych lat, stąd to przeświadczenie pokolenia z okolic '90,że każdy miał dziewczynę. Teraz chłopaki z młodszych roczników nawet z jeszcze młodszych nic nie wyrwą bo dzieciaczów było w kolejnych latach coraz mniej.
  • Odpowiedz
@Dolanthesniffer: Dokładnie, w latach 1984 do 2003 z roku na rok rodziło się coraz mniej ludzi. Z uwagi na to że w związkach to faceci są zazwyczaj starsi wychodzi na to że mężczyźni z tych roczników mają podwójnie p--------e.
  • Odpowiedz
Ja osobiście uważam że w przedziale wiekowym 17-35 r.ż. prawdopodobnie jestem w top 1000 najmniej atrakcyjnych mężczyzn w Polsce.


@01ab: Witaj w klubie.
  • Odpowiedz
imigranci sprowadzani do Polski to praktycznie sami mężczyźni


@OddajButa123: Żeby nie było - mi to osobiscie nie robi różnicy, ale serio myślisz, że jak dziewczyna ma do wyboru Polaka i Ukraińca i podobnych parametrach, to wybierze tego drugiego? Albo Nepalczyka albo Gruzina? No jakoś mi się nie wydaje.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: nie wiem, ale przy dużych liczbach przyjmowanych męskich imigrantów pewnym jest że jakaś część z nich zwiąże się z Polkami, ale jaka jest to dokładnie liczba tego nie wiem, trzeba by było poszukać czegoś w danych Gus'u
  • Odpowiedz