Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

W przedziale wiekowym 17-35 r.ż. mamy w Polsce nadwyżkę ponad 180tys mężczyzn. To naturalne że nie wszyscy znajdą partnerki. Grupa najmniej atrakcyjnych mężczyzn zostanie samotna, jednocześnie żadna z kobiet w Polsce nie jest skazana na samotność (bo facetów jest więcej).

Ja osobiście uważam że w przedziale wiekowym 17-35 r.ż. prawdopodobnie jestem w top 1000 najmniej atrakcyjnych mężczyzn w Polsce.
01ab - #przegryw #blackpill #tfwnogf #zwiazki

W przedziale wiekowym 17-35 r.ż. mam...

źródło: comment_1586789474qz4JE6OdeJ2ulUZTNQ7k8E.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@01ab: to że facetów jest więcej niż kobiet to akurat dosyć słaby argument za tym że kobieta zawsze znajdzie faceta. Bo faceci nie chcą zwykłych szarych myszek tylko Julki. I o to ten cały ból prostaty.
  • Odpowiedz
Bo faceci nie chcą zwykłych szarych myszek tylko Julki. I o to ten cały ból prostaty.


@dupa_karuzela: że coooooooo? To nie jest prawda ale może być jeśli taka szara myszka nie jest pewna siebie. I to nie jest problem w dynamiczności, a bardziej w nastawieniu. Trzeba mieć otwarty umysł i nie tworzyć jakichś aluzji do tego że każdy jest taki sam.
Każdy może wydać się taki sam jak będziesz desperacko
  • Odpowiedz
to że facetów jest więcej niż kobiet to akurat dosyć słaby argument za tym że kobieta zawsze znajdzie faceta


@dupa_karuzela: Tak, to dyskusja czysto akademicka i stwierdzenie że każda kobieta znajdzie partnera tylko dlatego że mężczyzn jest więcej nie jest w 100% prawdą. Jednak statystyka pokazuje że kobiety mają łatwiej i to że żadna nie jest bezwzględnie skazana na samotność z braku kandydatów. Tak jak niektórzy mężczyźni są skazani na
  • Odpowiedz
@Felixu: Haha parę różowych już mi pw wysyłało do oceny. Ale nie chce jej zdjęc, tylko ciekawi mnie jej waga, bo dla mnie gruba laska jest aseksualna a szczupła nawet jak z ryja 3/10 to makijaz robi cuda.
  • Odpowiedz
@01ab: Dlaczego tak jest? Pamiętam z gimnazjum jak na biologii facetka mówiła że prawdopodobieństwo płci to 50/50, skąd ta rozbieżność u nas w kraju? Matki zabijały dziewczynki jak się rodziły tak jak to kiedyś w Azji było czy co?
  • Odpowiedz
Pamiętam z gimnazjum jak na biologii facetka mówiła że prawdopodobieństwo płci to 50/50


@przegryw96: to albo was robiła w #!$%@?, albo źle pamiętasz, bo praktycznie wszedzie na swiecie tak jest, że na statystycznie na 14 chłopców rodzi się 13 dziewczynek
  • Odpowiedz