Wpis z mikrobloga

Fazowski to jedyny człowiek, który był wszędzie, a jednocześnie nigdzie (bazuję na tym, co pokazuje na Youtube). Nie rozumiem popularności jego kanału. On nie pokazuje kompletnie niczego. 98% czasu to kamerka skierowana na swoją twarz. Nie przekazuje żadnej wartości, niby jest w danym miejscu, ale tak jakby nie był. Opowiada jakieś kocopoły, które się słucha z politowaniem. Ani to turysta - taka osoba czerpie przyjemność z wypoczynku, fajnych hoteli, jedzenia, widoków. Ani to podróżnik - taka osoba poznaje kultury, ludzi itp. Fazowski z nikim nie nawiązuje kontaktu, śpi po najtańszych pokojach albo siedzi w krzakach. On jest jak taki zawodowy kolarz, przejeżdża przez kraj jak najszybciej, jak najprędzej do celu. Pseudomądrości, brak pokory, arogancja i ignorancja. Tak naprawdę mógłby robić to co robi, jeżdżąc po Polsce.

#youtube #polskiyoutube #przezswiatnafazie #podroze #podrozujzwykopem #swiat #polska
SzalonyFanMalysza - Fazowski to jedyny człowiek, który był wszędzie, a jednocześnie n...

źródło: comment_1586692505GuG0PqgtAS48N2XFFG2Mqv.jpg

Pobierz
  • 123
@SzalonyFanMalysza: Oglądają go samotni ludzie tak jak innych streamerów gier, daje im to wrażenie grania z kolegą. Fazowski sie #!$%@?ł z filmikami łażenia po zadupiach, może mógłby spróbować postreamować jakieś gierki i by wypaliło choć jak widzów już przyzwyczaisz do jednej rzeczy to potem ci oglądalność #!$%@?, dlatego streamerzy co streamują różne gry mają dużo lepiej niż ci co sie uwięzili przy jednej gierce i muszą w nią #!$%@?ć dziesiątki tysięcy
Ani to turysta - taka osoba czerpie przyjemność z wypoczynku, fajnych hoteli, jedzenia, widoków.


@SzalonyFanMalysza:
Jakby nie czerpał przyjemności z wypoczynku, to by tyle nie jeździł
Wyznacznikiem turysty raczej nie jest "fajność" tego gdzie się śpi
Dużo razy ktoś go zapraszał do domu i częstował lokalnym jedzeniem
Widoków też sporo nagrał

Ani to podróżnik - taka osoba poznaje kultury, ludzi itp

Trochę miejsc kulturowych jednak zwiedził
Z ludźmi też gada

Po
C.....r - > Ani to turysta - taka osoba czerpie przyjemność z wypoczynku, fajnych hot...

źródło: comment_1586709646iAgs3npDjq2wPo8OlrTANZ.jpg

Pobierz
@SzalonyFanMalysza: Według mnie Gonciarz to jeszcze większy rak.

"Znajdujemy się w japońskiej dzielnicy hazardu, bardzo trudno tutaj wejść, ale nam się udało. Wygląd dzielnicy powala, na pewno nigdy czegoś takiego nie widzieliście! Tu jest bardzo dużo do pokazania. A zatem zapraszam do materiału, w którym pokażę dwa ujęcia tego wspaniałego miejsca, a potem przez 20 minut ujęcie na mnie gadającego że #!$%@?ć białych ludzi. Pamiętajcie o moim patronite"
@SzalonyFanMalysza: mi tam nic nie zrobił, taki swojski chłop, może szuka celu,może robi to z nudów, nie wiem, na #!$%@? go oceniać jak nikomu krzywdy nie robi?Po co ten Twój wywód na jego temat, czy nie jest tak samo bezcelowy jak jego podróże?Może tak a może nie, on chce jeździć i nagrywać byle co i byle jak i to robi, ty chciałeś się #!$%@?ć do kogoś to się #!$%@?łeś, co Cię
Pamiętam, że kiedyś w jednym filmiku tej dziewczyny co z nim często była na filmach, chyba fifty na pół. Mówiła, że ona nie rozmawia z goncoarzem po polsku, ale tylko po angielsku. Stwierdziła, że gonciarz nie chce mieć nic wspólnego z Polską i z tym językiem. Więc by z tego wynika, że gardzi on swoimi widzami, mają mi tylko nabijać portfel i robi to wszystko pod publikę.
@SzalonyFanMalysza: też nie czaje fascynacji tym typem, równie ciekawe i rozwijające, co śledzenie jego twórczości, byłoby oglądanie sebiksa jeżdżącego za granicę na truskawki, tylko fazowski wtrąci jeszcze czasem, że nienawidzi komunistów