Wpis z mikrobloga

A ja mam generalnie w------e na te wszystkie prawicowe prawiczki które tak jadą na ten wspaniały festiwal. Daje się zauważyć tendencja wielkiego bólu d--y że ktoś się może dobrze bawić, wyluzować i odpocząć. Że w ogóle ktokolwiek ma prawo do jakiejkolwiek zabawy. Coś mi się wydaje że środowiska nacjonalistyczno katolickie jedyną zabawę widzą w biciem zdrowasiek czy masturbacją w święcie narodowym. Wielkie fuck off. My tam jeździmy, bawimy się doskonale, jest wyśmienita impreza, jest kompletne róbta co chceta bo czasem każdemu coś takiego jest niezbędne by nie ześwirować. Człowiek pracuje od świtu do nocy, zapierdziela by coś osiągnąć i żyć na jakimś poziomie w tym chorym kraju. Coroczny wyjazd na Wood jest dla mnie bezpiecznikiem, kurkiem bezpieczeństwa, spuszczeniem pary z maszyny.

I tak to działa i będzie działać.

PSY szczekają a karawana jedzie dalej!!!

#woodstock #woodstock2013 #oswiadczenie #j--------e
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@George_Patton:

Też właśnie to zauważyłem dlatego napiszę: @blubi_su: skończ. Jesteś po prostu najgorszym "ambasadorem" jakiego mogła mieć Orkiestra czy Przystanek. Plujesz okropnym jadem do ludzi, którzy mają inne poglądy niż Ty i mylnie wrzucasz wszystkich do jednego wora. Prawicowe prawaczki, pozdrawiam, też od razu musiałeś wmieszać politykę czym dzielisz ludzi, doskonale Ci się to udało! W zasadzie nie wiem co chcesz na tym ugrać. Napij się tego czeskiego piwa, ale o zgrozo nie pisz na takie tematy na Wykopie.


A no i @Gadzinski'emu i @Druidowski'emu, którzy napisali, że są "prawakami" i jeden z nich dodatkowo jeździ na Woodstock, już nie odpisałeś. Widać nie warto dyskutować z tym
  • Odpowiedz
@blubi_su: byłeś na pielgrzymce, że wiesz, że się tak pieprzą? Ja byłem, i widziałem co innego.

Co do chodzenia księży na przystanku, to oni nie wwalają się na chama, tobie do namiotu, jak chcesz możesz z nimi pogadać, jak nie chcesz to możesz ich olać. Proste? A przystanek Jezus był umieszczony w tym roku wyjątkowo daleko, więc siłą rzeczy musieli chodzić, by ewangelizować. Owsiak wolał wpuścić bliżej sektę Hare Kriszna,
  • Odpowiedz
@blubi_su: wchodzę w znalezisko o woodstock, blubi ból d--y, wchodzę na gorące blubi ból d--y ;_; weź wyjdź z domu czy coś bo złapiesz zawał z powodu Brudstocku
  • Odpowiedz
@blubi_su: ja mam już dość tego Woodstocku, bo jest wszędzie. A taka prawda, to jest festiwal muzyczny jak każdy inny, tylko że jest tutaj więcej chamstwa, prostactwa i innych tego tupu rzeczy, gdyż jest to festiwal darmowy i przyjeżdżają wandale, gimbusiarnia, debile i inna patologia, która szczy na namioty, rzyga gdzie popadnie i awanturuje się z każdym o wszystko. W tym roku byłem na offie w tym czasie, wybawiłem się
  • Odpowiedz
@ostr: ja pamiętam przed rokiem jego buldupy w znalezisku o woodstocku, jeden komentarz skasowany przed adminów, a reszta 100++ minusów, wszystkie w podobnym, chamskim buldupiastym tonie.
  • Odpowiedz