Wpis z mikrobloga

A ja mam generalnie #!$%@? na te wszystkie prawicowe prawiczki które tak jadą na ten wspaniały festiwal. Daje się zauważyć tendencja wielkiego bólu dupy że ktoś się może dobrze bawić, wyluzować i odpocząć. Że w ogóle ktokolwiek ma prawo do jakiejkolwiek zabawy. Coś mi się wydaje że środowiska nacjonalistyczno katolickie jedyną zabawę widzą w biciem zdrowasiek czy masturbacją w święcie narodowym. Wielkie fuck off. My tam jeździmy, bawimy się doskonale, jest wyśmienita impreza, jest kompletne róbta co chceta bo czasem każdemu coś takiego jest niezbędne by nie ześwirować. Człowiek pracuje od świtu do nocy, zapierdziela by coś osiągnąć i żyć na jakimś poziomie w tym chorym kraju. Coroczny wyjazd na Wood jest dla mnie bezpiecznikiem, kurkiem bezpieczeństwa, spuszczeniem pary z maszyny.

I tak to działa i będzie działać.

PSY szczekają a karawana jedzie dalej!!!

#woodstock #woodstock2013 #oswiadczenie ##!$%@?
  • 27
  • Odpowiedz
@blubi_su: Podpiszę się pod tym wszystkim czym dam radę się podpisać.

Przypuszczam, że duża część z pieniaczy nie ma po prostu odwagi by dać sobie tak potężną dawkę luzu na te parę dni, łatwiej jest hejtować i wrzucać całe pół miliona ludzi do jednego wora brudasów i przegrańców. Dla mnie przegranym jest ten co nie potrafi się choć raz do roku zabawić do oporu.
  • Odpowiedz
@blubi_su: większość tych co wrzucają na woodstock i piszą coś o brudasach, kucach, wstawiają zdjęcia, że miejsce śmieci jest na woodstocku czy jakoś tak, to zwykli kretyni, którzy chcą wywołać u innych ból dupy. Tak samo pisanie przy metalu że #niemuzyka kuce, brudasy i są lepsi bo się myją. Zwykli idioci.
  • Odpowiedz
@blubi_su: hej ja jestem prawakiem, ale tego bólu dupy o woodstock kompletnie nie rozumiem. Jak jeszcze ten koleś Ci wywalił z tym PO to już mnie kompletnie #!$%@?ło. Także #!$%@?ć ich zdrowo, bandy idiotów są wszędzie.

No chyba, że widocznie nie jestem prawakiem tylko mi się tak wydaje :P
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Ale to niej jest żadna reguła, znam "prawaków" którzy są na Woodstocku i "lewaków" którzy Woodstock krytykują. Ja samego Woodstocku nigdy nie krytykuję, a niech się bawią, co mnie to tam. Mówię tylko, że osobiście bym tam nie pojechał bo jak już wspomniałem darmowe wejście to i mnóstwo patologicznego bydła się nazjeżdża i robią taką opinię temu festiwalowi.
  • Odpowiedz
@blubi_su: @George_Patton: Sam mam prawicowe poglądy, a pojechałem na Woodstock i świetnie się bawiłem. Nie patrzyłem tam na ludzi przez pryzmat poglądów, bo najzwyczajniej pojechałem się tam totalnie wyluzować, odrealnić, uciec od codziennej szarości.
  • Odpowiedz
@George_Patton: Ale patologie masz na każdej imprezie. U mnie w Skierniewicach odbywa się święto kwiatów owoców i warzyw i chyba nie ma roku gdzie nie było by jakiegoś "incydentu", a zauważ, że to tylko lokalna zabawa. Nie da się tego ominąć.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Środowiska katolickie też potrafią się bawić. Ale bez błota i ruchania wszystkiego co popadnie.

Teraz jest czas pielgrzymek, na których setki tysięcy wiernych mogą odpocząć od świata, przemyśleć swoje życie, a i także dobrze się bawić. Ale Ty tego nie dostrzegasz, widząc wokoło tylko zacofanych katoli, którzy mogą wam tylko pozazdrościć super zabawy na Owsikaliach.
  • Odpowiedz
@DaTaDany: Hah naiwne dziecko. Wierzysz w to że na pielgrzymkach jest inaczej? Pieprzą się po krzakach jak na woodstocku. Z tą różnicą że bez zabezpieczeń :> Zresztą ja bym sobie bardzo życzył by jeździli na te swoje pielgrzymki a zostawili woodstock w spokoju. Nie ma gorszej stonki od księży i katechetów na woodstocku. Panoszą się wszędzie, dosiadają nie pytani, wpieprzają w rozmowy, nachalni, nieuprzejmi i nieprzyjemni. Z jednej strony jadą
  • Odpowiedz
@blubi_su:

Hah naiwne dziecko. Wierzysz w to że na pielgrzymkach jest inaczej? Pieprzą się po krzakach jak na woodstocku. Z tą różnicą że bez zabezpieczeń :>


Jak rozumiem, masz wieloletnie doświadczenie w uczęszczaniu na pielgrzymki? Na pewno nie opierałbyś się o relacje innych, skoro ktokolwiek pojedzie po Woodstocku, od razu piszesz mu, że nigdy tam nie był i gówno się
  • Odpowiedz