Wpis z mikrobloga

@I_Will_Never_Forget: Nie bardzo wiem po co na to tracisz czas. Wchodzisz ogłoszenie "kawalerka 1400" i okazuje się, że ona potrafi kosztować:
1400 ze wszystkim (teraz to już nierealne)
1400+opłaty wg zużycia, czyli powiedzmy 1700
1400+czynsz+opłaty, czyli 2000 lub więcej
Powinieneś każde ogłoszenie analizować, a wiadomo - szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@I_Will_Never_Forget: To nie znaczy, że ceny spadają. Według tego prawa ceny powinny iść w dół, żeby rynek ponownie znalazł się w optimum, a obecna sytuacja pokazuje, że tego optimum w tej chwili nie ma i ceny dopiero muszą spaść żeby je osiągnąć. Co wcale nie oznacza, że to się stanie, ale tego już mi się nie chce tłumaczyć. K---a mać, jak w tym kraju ma być dobrze...
  • Odpowiedz
Nie rozumiem beki, jak wrócą studenci na studia to znów skoczy do góry i ani na tym zyskać, a jedynie cieszyć się ze ktoś traci samemu nie zyskując... nawet mi was nie żal (,)

A jak nie wrócą, to osoby, które inwestowały (zazwyczaj dający pracę innym, bo zakładam ze właściciele firm lokują w ten sposób kapitał) odbiją sobie to na pracownikach itepe itede, a jak ktoś marudzi to
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Na tych wszystkich grupach z pokojami to samo, jak pojawia się fajne mieszkanie w wyższej cenie, to komentarze jadowite ze właściciel jebla dostał ze taka cena z kosmosu.

Jak kogoś nie stać, to po co pisać takie gowno, oferta nie jest przewidziana dla biedaków i tyle w temacie
  • Odpowiedz