Wpis z mikrobloga

  • 8
@Endorfinek jedyny plus tego wpuszczania po 3 osoby na kasę to luz w sklepie xd na spokojnie można sobie zakupu zrobić. Mogli by tylko jakąś poczekalnie zrobić przed wejściem, jakieś kanapy tv bilard xd i tak by mogło zostać
  • Odpowiedz
@Endorfinek a ja uważam że u mnie jest dobre rozwiązanie. Na 3 Lidle dwa są do 12 w nocy, jeden całodobowy, tak samo mam z biedronka, 3 są do 23.45 jeden cała dobę.
Jakiebbylo moje zdziwienie jak po 23 jeszcze stało kilka osób przed sklepem, taka kolejka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@auinette: Jedz co tam chcesz i ile chcesz. Ja jem tylko zdrowe rzeczy i dla testu wypiłem pepsi zero niedawno to miałem ból brzucha. Kiedyś piłem ten syf i nic mi nie było jednak totalnie moja flora bakteryjna była rozwalona przez chrmiczne jedzenie. Ja wole pić zioła a nie wytwór chemiczny wspierany marketingowo przez zbrodniczy koncern. Polecam pić tylko to zamiast wody to zobaczysz jak szybko organizm dostanie w kość.
  • Odpowiedz
@Endorfinek spokojnie, jeżeli sprawa z koronawirusem się potoczy jeszcze z rok, to tak pewnie będzie, tak samo będzie z niedzielami, znowu wrócimy do czasów w których w niedzielę będzie otwarte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majki992: pyszna ( )@DryfWiatrowZachodnich: nie czekałem w ogóle, ale Tarnów to wymarłe miasto, tu nawet w dzień za bardzo kolejek nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
@agentmarek: zakupy udane?
@mako37: kanapa, piwerko, jakąś FIFA na konsoli i można czekać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@webern: właśnie ze Stanów pamiętałem duże
  • Odpowiedz