Wpis z mikrobloga

Czy jest tu jakiś Mirek policjant oprócz sierżanta bagiety, który może odpowiedzieć na pytanie: co wy #!$%@??
Wygląda to tak jakbyście przez wiele lat trzymani byli na smyczy i nagle ktoś puszcza was luzem mówiąc "wiecie co macie robić". Czujecie się panami interpretując prawo po swojemu? Czy leczycie nieznane mi kompleksy? A może wam ktoś kazał pod groźbą? Proszę, wyjaśnijcie. Aktulanie nie różnicie się mentalnie od Seby na stadionie, który czekał, aż ktoś pierwszy zacznie burdę. Ta sama liga. #policja #polska #koronawirus
  • 34
@JezelyPanPozwoly: przekleje tu mój komentarz spod innego wpisu :
nie patrz przez pryzmat wykopu albo mediów, u mnie na powiecie ludzie są zadowoleni z pracy policji 99% spoleczensta kooperuje i nie ma żadnego wystawionego mandatu. Sam dziennie podejmuje naście interwencji pomnóż to razy 40k policjantow na ulicy dziennie, zawsze sie znajdzie JAKAS interwencja która wyląduje w internecie. Z reguly ucięta albo pokazany sam final (nagrywajacy zapomnial wrzucic fragmentu jak wyzywa Policjantow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lils: rozporzadzenie rady ministrów z dnia 31.03.202p w zwiazku z Art 54 kw. Nie chodzi o skruche tylko normalnie wspolzycie obywatelskie iw tych ciezkich momentach dla całego narodu odstapic od spotkan, piwkowania. Jak widzi czlowiek że wystarczy zwrocic uwage "panowie konczymy impreze" I ludzie sie rozchodzą do domow bez głupiego gadania pokazowek "a co mi zrobisz " - mowie przykładowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Turboworks: ja nie mam najmniejszego interesu wystawić komukolwiek mandatu - jest to zwykly środek oddziaływania na okreslone zachowanie tak samo jak pouczenie. W razie odmowy przyjecia mkk skierujemy sprawe do sądu i sad rozstrzygnie - bez wczuwania sie
@JezelyPanPozwoly:
Jako Policjant odpowiem wprost.
Niektórych moich kolegów zwyczajnie popie... niestety. Zawsze wychodzę z założenia, na każdej interwencji - prowadź ją w taki sposób w jaki sam byś chciał aby została przeprowadzona wobec Ciebie. Uważam, ze na mandat należy „zasłużyć”, a zastosowanie środka wychowawczego w postaci pouczenia jest w 90% przypadków wystarczające. Wystawianie mandatów za myjnie, zmianę kół uważam za totalne odklejenie od rzeczywistości. Jest mi wstyd czytając pierwsza stronę wykopu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tam1ek: brzmi pięknie. Możesz zdradzić, jak zachowałeś pracę wystawiając głównie pouczenia?( ͡º ͜ʖ͡º)

Przecież jak 'góra' powie, że macie przynieść X mandatów za picie/czerwone światło/zaśmiecanie, to po prostu to robisz xD To samo z polowaniem na małolatów ze skrętem itp.
Przecież jak 'góra' powie, że macie przynieść X mandatów za picie/czerwone światło/zaśmiecanie, to po prostu to robisz xD To samo z polowaniem na małolatów ze skrętem itp.


@Spearo: szczerze to u mnie nigdy tak nie było i nie mam pojęcia jak można wyrobić taki limit. Przecież to nie jest tak, że ktoś mówi dzisiaj ma być x za czerwone światło i nagle ludzie przejeżdzają na czerwonym.
@b4ko: wez sie puknij w ta pusta glowe ja sie z polaczkami nie utozsamiam i mysle ze wiekszosc wykopkow tez...

Tu chodzi o grazyny i januszy co na codzien albo reichy albo januszexy

Brud syf kila i mogila. Koronawirus to tylko kolejne co roznoszą

Ja Ci kogos zaraze? Moje zycie jest sterylne( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bagietka997: przecież ja też nigdzie nie napisałem, że od twoich wytycznych na odprawie zależy ilość popełnianych wykroczeń/przestępstw

dostajesz hasło: 10 mandatów na czerwonym

a potem szukasz tych 10, którzy akurat przejdą na czerwonym. bez wyrobienia normy nie zjeżdżasz na firmę

nie odwracaj kota ogonem, piesku xD