Wpis z mikrobloga

Niezły mindfuck:/ Mam w bloku staruszke, bardzo miła, sympatyczna pani. Owa sąsiadka swojego czasu żalila mi się ze wnucząt już chyba nie doczeka bo syn dobija 40 a narzeczonej ni ma. No i widzę dziś przez okno jak owy syn nagina do niej z zakupami. Sama wychodziłam do apteki zaraz po tym jak on wszedł do klatki no i słyszę z góry przez otwarte okno taka rozmowę matki z synem: d€bilu, p€dale zayebany co żeś mi kupił, wypierd@l@j..... ( _) i ona się dziwi ze jest sam jak pewnie latami orala mu psychikę. Podła starucha tfuu #zalesie #logikarozowychpaskow #madki #truestory
Pobierz O.....l - Niezły mindfuck:/ Mam w bloku staruszke, bardzo miła, sympatyczna pani. Owa...
źródło: comment_15864452692B267a0D0JwGyT3yc9nrtj.jpg
  • 34
@Olga_Lengyel: To jest tragedia. Najgorsze jest w takich sytuacjach to, że ofiary takich toksycznych rodziców są od nich na tyle uzależnieni i przyzwyczajeni do tej przemocy, że nie są w stanie się usamodzielnić. Pewnie przez całe życie jedyne co ten facet słyszał od matki do darcie ryja, nie został nauczony niczego, żadnych umiejętności życiowych czy społecznych. W takiej sytuacji nie jest on w stanie sam przecięć pępowiny. Ja sam jestem w
@przegryw96: o ile prawda jest to co napisales, to doradze ci tylko jedno: #!$%@? z tego domu jak najszybciej! Na poczatku bedzie mega ciezko ale uwierz mi w koncu wybije ta upragniona godzina. Do mnie matka nie dzwoni ani na urodziny ani na swieta ani na zadna inna okazje. Po raz ostatni jak ja widzialem to nawet nie wstala sie ze mna pozegnac, mimo ze zrobilem to z kultura i spokojem...
@Olga_Lengyel

>żalila mi się ze wnucząt już chyba nie doczeka bo syn dobija 40 a narzeczonej ni ma.


to jest tylko jego wina, bo jest seksistowskim mizoginem i nienawidzi kobiet! na pewno siedzi na Wykopie, dobrze mu tak! gdyby nie był taki toksyczny, to na pewno by go jakaś zechciała!
biedna starsza kobieta, musi się z takim przegrywem pełnym jadu użerać...
Pobierz greyson - @Olga_Lengyel 
>żalila mi się ze wnucząt już chyba nie doczeka bo syn dobij...
źródło: comment_1586458081xvxiRM6xJ5baQSI1dQKVhl.jpg
@Myniu: Chyba coś w tym jest, bo o moich urodzinach już 2 rok z rzędu zapomniała(albo celowo nie złożyła życzeń). W moim przypadku najgorsze jest to że już jestem tak bardzo zobojętniały na wszystko, że nie mam żadnego pomysłu na życie ani planu ani marzeń i przez to jeszcze bardziej się wynieść z domu w którym owszem nie jestem traktowany jak człowiek, ale za to też nie muszę za dużo robić
@polskiburger4-40 miałam kiedyś koleżankę co miała taką matkę jak twoja(podobne zachowanie jakie opisujesz). Nie patrząc na mnie rzuciła w moja koleżankę chlebem bo kupiła nie taki jak trzeba oczywiście epitety też poleciały. To nie była moja matka ale płakałam po tym jak głupia A co musiała czuć moja koleżanka to już nawet nie potrafię sobie wyobrazić:/
@Olga_Lengyel: a myślisz, że jak to wygląda? zawsze śmieszy mnie ten szacunek do starszych, bo to oni wychowali młode pokolenia, na które tak chętnie narzekają na każdym kroku i jedynie świadczy to o nich samych

mam niestety podobnych rodziców, a ludzie wokół myślą o nich jacy to oni biedni i pracowici... patologia i nic więcej, rozpisałbym się, ale bardzo nie chcę sobie psuć czasu
@Olga_Lengyel: @rabarbarowyLis:
Ja nawet chyba nie jestem zły na swoją za kłótnie i awantury o byle co, ale za brak okazania pozytywnych emocji, które by to zrównoważyły. Jestem zły za to, że większość czasu traktuje/traktowała mnie obojętnie, brak zainteresowania, rozmowy dłuższej niż dwa zdania, często nawet mnie nie słucha i wchodzi w zdanie na całkiem inny temat. Zawsze było albo źle, albo obojętnie.
W technikum złapałem się na tym, że