Wpis z mikrobloga

ej, @x-kom czemu oddając Wam w salonie do naprawy kartę graficzną w oryginalnymopakowaniu nVidii i z osłoną na złącze PCIE po miesiącu dostaje coś takiego?
To jest poprawne zapakowanie paczki? Jak ja mam teraz taka kartę sprzedać bez oryginalnego opakowania?
Tak, tak, wiem, to nie Wy to serwis. Wy nic nie możecie.
#xkom #reklamacja #gorzkiezale
Pobierz
źródło: comment_1586421211msPJ23ID8eNaL1qkPMrys6.jpg
  • 53
@zamknij_morde_waski aa szkoda strzepic ryja na xkom

Sam ostatnio opisywałem jak sprzedają zestaw za 11k i nie chcą powiedzieć co jest w zestawie

Nie wiem czemu na wykopie dalej mają mocno pozytywną opinię. To chyba wynika z tego że pozostałe sklepy są jeszcze gorsze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ogólnie to bardzo dziwią mnie opinie o x-kom, bo co tam nie kupuje to zawsze problemy są

@prnppp: a ja właśnie odwrotnie, bo i o x-komie i o morele często widze złe opinie, a nigdy nie miałem problemów w żadnym z tych sklepów.
@zamknij_morde_waski: normalka, nikt w serwisie nie będzie magazynował setek kartonów (jak nie więcej) i pilnował żeby odpowiednia karta trafiła do odpowiedniego kartonu.


@GoracyStek: To na jaka #!$%@? każą w oryginalnym oddawać?
#!$%@? mnie to bili czy im się chce czy nie. Jak auto do serwisu oddasz to ci oddadzą na stalowkach, bo nikt nie będzie pilnował czy z alusami oddałeś? Jebnij się w łeb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zamknij_morde_waski: Serwis Lenovo ma jakiś z dupy proces że niszczą każdy karton w jakim przyślesz sprzęt. W zamian dają swój który jest podobny do tego przedstawiona przez OPa. Na szczęście ostrzegli mnie przed wysyłką więc mogłem zapakować lapka w jakieś randomowe opakowanie
@GoracyStek: Pracowałem w serwisie i oryginalne opakowania były po to żeby przechowywać w nich powierzony sprzęt na czas naprawy. Oryginalne opakowanie gwarantuje odpowiednie zabezpieczenie w czasie transportu. Czasem się zdarzało że sprzęt przyszedł nie dostatecznie zabezpieczony w nieoryginalnym opakowaniu i pakowaliśmy w firmowe kartony.