Wpis z mikrobloga

ej, @x-kom czemu oddając Wam w salonie do naprawy kartę graficzną w oryginalnymopakowaniu nVidii i z osłoną na złącze PCIE po miesiącu dostaje coś takiego?
To jest poprawne zapakowanie paczki? Jak ja mam teraz taka kartę sprzedać bez oryginalnego opakowania?
Tak, tak, wiem, to nie Wy to serwis. Wy nic nie możecie.
#xkom #reklamacja #gorzkiezale
zamknijmordewaski - ej, @x-kom czemu oddając Wam w salonie do naprawy kartę graficzną...

źródło: comment_1586421211msPJ23ID8eNaL1qkPMrys6.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Quimeen: Generalnie było tak, że kartę oddałem osobiście w salonie przez epidemią. Po miesiącu, kiedy karta była naprawiona zadzwonił typ z salonu, że karta jest naprawiona, ale salony są zamknięte to mi wyślą kurierem. ZA DARMO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zamknij_morde_waski: odpowiadam, pudełko oryginalne zostało na serwisie po prostu ktoś nie ogarnął i nie przepakował do oryginalnego twojego opakowania odsyłając po serwisie karty, karty graficzne wysyłane są bez oryginalnych pudełek do serwisów zewnętrznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zamknij_morde_waski: zawsze jak oddawalem telefin/sprzęt proszono, aby nie przesyłać w oryginalnym pudełku, nie dołączać akcesoriów, które nie są konieczne do naprawy.
  • Odpowiedz