Wpis z mikrobloga

Po zakończeniu pandemii koronawirusa Polskę chyba czeka druga wielka emigracja, zachód lepiej sobie poradzi z kryzysem bo ma silniejsze gospodarki, tymczasem w Polsce pozostanie tylko albo sadzić zimnioki i buroki, albo #!$%@?ć w januszex za tysionc czysta na umowę zlecenie, albo wyjechać w #!$%@? na stałe. Podejrzewam że większość wybierze to trzecie.
Wyjedzie jeszcze więcej Polaków niż kiedykolwiek.

#neuropa #koronawirus #4konserwy #emigracja #pracbaza #praca #gospodarka #konfederacja
  • 83
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: Podam Ci przyklad korpo dla ktorego pracuje. Maja fabryki w chinach jak i w europie. Ani jednej w polsce, inwestuja w ruminii, czechach, slowacji na wegrzech.
  • Odpowiedz
Niezle jaja mam jak wykopki probuja dyskutowac na tematy ekonomiczne uzywajac na okraglo slow i zwrotow takich jak januszex, janusz, tvpis, celowe bledy ortograficzne typu tysionc czysta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Elita intelektualna heh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zachód lepiej sobie poradzi z kryzysem bo ma silniejsze gospodarki


@NaczelnyWoody: tak, ma tak silne gospodarki, że będzie ich stać na outsourcing wszystkiego do Polski ()
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: #!$%@? takie same jak po wygranej pisu. Też cały wykop miał wyjechać i jakoś tego nie widać xD Każdy narzeka, a przychodzi co do czego to nie ma nawet komu zrobić powstania. Kraj egoistów.

Jestem zdania, że nam dupę uratuje to, że jesteśmy tanią siłą roboczą i trochę firm przeniesie się z Chin do EU. Na pandemii niektórzy się nieźle przejadą i zaczną bardziej dywersyfikować produkcję żeby nie było
  • Odpowiedz
a tak na marginesie zapytam: na wybory chodzi? Można wiedzieć na kogo głosuje?


@uriel_ck: Nie chodzę.
#!$%@? tych #!$%@? umysłowo polityków, nie ma obecnie żadnej partii która zasłużyłaby na mój głos, bo jeśli znajdzie się w jakim kolwiek ugrupowaniu normalna, wartościowa osoba to nie jestem w stanie zagłosować na całe ugrupowanie, jakie kolwiek ugrupowanie ponieważ to, że w jakimś ugrupowaniu znajdzie się jedna wartościowa osoba nie tłumaczy poparcia dla całej
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody masz rację, że zdecydowana większość to banda idiotów i karierowiczów. Pomyśl tylko ile jest takich osób co myśli tak jak Ty? Ile jest osób co nie chce głosować na innego kandydata niż z głównych partii (PiS PO) bo "inni i tak nie mają szans". Kukiz też nie miał szans, a zdobył ponad 20 procent (już pomijam, że #!$%@? zrobił). O co mi chodzi? Chodzi o to, że jakby większość zagłosowała
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Osobiscie nie widze powodu wyjeżdżać, w okresie studiow bylem zmuszony na wakacjach jezdzic do holandii zeby zapłacic sobie za akademik na caly rok....od momentu skonczenia studiów pezestalo mieć to sens, nie wyobrazam sobie wjechać za granice zeby zpierniczac dla janusza tylko na niemieckich standardach, spotykajac 90% polskiej patologi, ktora wyjechala bo nie umiała sobie zarobić w kraju na miejscu, jak byś siedział w kraju i polowe tego wysiłku co
  • Odpowiedz