Wpis z mikrobloga

Żeby nie oszaleć, zabrałem się po 5 latach za balkon. To będzie mój świat, moja malezyjska soczysta dżungla, mój śródziemnomorski ogród pachnący tymiankiem, mój zabluszczony angielski zagajnik, moja cholerna oranżeria przy pałacu Schönbrunn ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Plusujesz - motywujesz #koronawirus #majsterkowanie #pannoramixtrip
źródło: comment_15863689344WUdYTeWdqNpu5MF8ZGIXr.jpg
  • 62
koniecznie kup sobie mięsożerne kapturnice! Będą wyłapywać osy i muchy


@Vic124: tylko czy to nie przyniesie odwrotnego skutku? Te rośliny z tego co czytałem wydzielają wabiący zapach i przyciągają owady. Ile taka roślinka jest ich w stanie w ciągu dnia #!$%@?ć :P? Bo jak nie wyrobi, to będzie więcej os niż bez tego.
@Vic124: Dopytuje bo mam trochę fobię jeśli chodzi o osy, a wiem że latem na balkonie u mnie lata ich całkiem sporo. Sytuacja jest jaka jest i też rozmyślam nad urządzeniem sobie balkonu

Zainteresowała mnie ta roślinka, ale boje się że nie wyrobi z łapaniem tych os, a zwabi ich więcej niż lata normalnie :P
@Fallriv: spokojnie, to nie pachnie aż tak mocno, żeby wabić z całego osiedla :P Po prostu to, co i tak by normalnie przyleciało; wleci w pułapkę ( ʖ̯) A dla ludzi zapach jest niewyczuwalny