Wpis z mikrobloga

Co za dziwny serial, jestem zawiedziony, bez kitu. Mają kasę żeby ogarnąć sterowiec który rozrzuci kilka mln euro, na broń, hakerów, serbskich wojowników, helikopter wojskowy z czarnego rynku (sic!)
Na zamknięcie baraku w którym znajduje się centrum dowodzenia mózgu operacji zabrakło kasy, wchodzi tam kto chce z ulicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#domzpapieru
  • Odpowiedz
@korni007: widać, że nie oglądałeś dokładnie. Było wyjaśnione w jaki sposób nie moga namierzyć profesora. Co do nagrywania się to było powiedziane, że ma pełną skrzynkę pocztową i nie można nagrać więcej wiadomości.
  • Odpowiedz
@elerbas: jak serial mi się podobał bardzo to sceny walki za tym typem są żałosne jak jakieś amerykańskie filmy akcji gdzie bohater nie może być trafiony kulą, wszystko wokół wybucha, rozsypuje się, same odłamki by już zabiły ale bohater dziarsko biegnie. Ba! On strzela w biegu! I tutaj ten komandos takie sceny robił że aż mi się śmiać chciało. Ale przyznali się w making off że scenarzyści piszą na bieżąco
  • Odpowiedz
  • 3
@sawapawa no apropo tej drugiej rzeczy, to albo mówimy o dwóch innych sytuacjach, albo nieuważnie oglądałeś odcinek. Angel najpierw nagrywał się jej na komórkę, jak wylewał swoje zale apropo ich relacji. Gdy skończyło się jej miejsce na poczcie, to zadzwonił na domowy, na chwilę otrzeźwiał i wtedy powiedział o tej łyżeczce..
  • Odpowiedz
@korni007 nie oglądałeś widocznie dokładnie. Do pierwszego przykładu sam pamiętam że było poakzane że dzwoniąc do niej mają pośredników za każdym razem. Drugiego przykładu nie pamiętam bo pierwsze seozny dawno oglądałem. Serial dobrze wszystko wyjaśnia. Jedyne chyba do czego można się przyczepić to do strzelanin gdzie nikt nie może trafić z paru metrów XD

@korni007 no właśnie też się tym zdziwiłem xD możliwe że będzie coś o tym w piątym
  • Odpowiedz
@irastaman: nie da się tego oglądać przez ciągle robienie #!$%@? z logiki


@smerfoso: otóż to. To, że tyle ludzi tym się jara to kolejna cegiełka udowadniająca, że większość ludzi to debile. Nie mam nic przeciwko głupkowatym czy pozbawionym logiki serialom ale jeśli jakiś aspiruje do bycia inteligentnym a robi #!$%@?ę z logiki i traktuje widzów jak debili to jest to delikatnie mówiąc irytujące.
  • Odpowiedz