Wpis z mikrobloga

@TrzyQn: bo nie ma duzo mokebiakow :)dlatego ..muslimy znaja nature swoich bab , trzymaja krotko spia spokojnie :) Wy nie . kto jest madry oni czy wy ? co najzabawniejsze wszyscy obroncy wyzwolenia kobiet czyt. cucki,spermiarze i s------y***, przyczynaiaja sie do zapasci cywilizacji bialego czlowieka , na ktorej miejsce przychodzi ultra patryjarchat , kobiety za kilka lat i tak ubiora burki i straca wszelkie prawa ktore im biale cucki dali
  • Odpowiedz
muslimy znaja nature swoich bab , trzymaja krotko spia spokojnie


@dawid-swan:

na ktorej miejsce przychodzi ultra patryjarchat , kobiety za kilka lat i tak ubiora burki i straca wszelkie prawa ktore

Czyli będzie tak jak byś chciał żeby było. Czyli dla ciebie wszystko idzie we właściwym kierunku i możesz spać spokojnie.
  • Odpowiedz
@bigos555: no nie do konca :) bo to oni beda tutaj rzadzic . Muslismski patryjarchat jest jak by to ujac dosyc hardcorowy :) Te Europejski bialy byl taki medium :)I biali faceci beda robic za eunuchow w ich haremach .I jak by co lewaczku xD to zawsze tak jest bo matryjarchat nie istnieje wiecej niz kilka dekad .Pozniej przychodzi silniejszy i zgladza slabeusza . W tym przypadku jest tak samo
  • Odpowiedz
bo to oni beda tutaj rzadzic


@dawid-swan: Zawsze rządzą jacyś oni, myślisz, że to ty będziesz rządził? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak by to ujac dosyc hardcorowy


No czyli lepszy, bo słaby patriarchat nie istnieje wiecej niz kilka dekad .Pozniej przychodzi silniejszy i zgladza slabeusza.
  • Odpowiedz
@bigos555: zapewne dlatego Europa rządziła przez tyle lat światem ;) Ty nie kapujesz chyba ze teraz biali beda poniewierani .Tutaj nie chodzi czy ja bede stricte rzadzil . Tylko jako rasa u siebie nawet w domu będziemy pod butem innych .
  • Odpowiedz
Tylko jako rasa u siebie nawet w domu będziemy pod butem innych .


@dawid-swan: No to chyba dobrze, że lepsze zasady zdominują tych którzy nie chcą ich wyznawać. Sam dopiero co postulowałeś wzięcie pod but części społeczeństwa dla właściwych idei społecznych. A teraz się tym martwisz? Najważniejsze, że właściwe model zwycięży.
  • Odpowiedz
@qwert0: Ja doskonale wiem co mu się w tym komuszym łbie roi. Wziąć pod but połowę społeczeństwa, tylko b--ń boże nie jego. On na pewno będzie panem, to inni będą trzymani za mordę, on na pewno nie.
  • Odpowiedz