Wpis z mikrobloga

@MikeJose: nie wrócili, kiszą się w domu bo w Kalifornii jest ograniczona możliwość poruszania się tak jak w Polsce, tyle że tam ilość zachorowań jest wręcz kosmiczna, za kilka dni dogonią Nowy Jork w liczbie zarażonych.
  • Odpowiedz
@tabarok: hmm, jak sa wciaz w Cali to ciekaw jestem na co zbieraja. Na leczenie w PL czy na swoje leczenie w CA jesli zlapia. Jak to drugie to tylko szkalowanie, bo dane co do zaczynajacej sie eksplozji w CA, NY i WA byly dostepne jak wyjechali.
  • Odpowiedz
Friz to największy Polski youtuber. Można rzecz że jeśli chodzi o zasięgi to jest j-----m cesarzem youtube


@KochanekAdmina: K-------------N YT!!!, takie ma w------e zasięgi, że pierwszy raz go na oczy widzę a na yt siedzę codziennie od czasów 144p (°°
  • Odpowiedz
@KiszeKapuste tyle że oni od siebie dali na start 100k i będą produkować jakieś tam rzeczy dla szpitali, a zbiórka jest dodatkowo jeśli ktoś chce wspomoc więc no ni c---a to nie jest to samo ani "prawie"
  • Odpowiedz
ale oglądałem rozmowę jego z Robertem Grynem


@100piwdlapiotsza: Kolejny as internetu, kołczowy kretyn, który dorobił się na wrogim przejęciu firmy p------i innym teraz kocopoły, że możesz wszystko XD As branży lokowania szemranych reklam, które jebią ludzi na hajs.
  • Odpowiedz
@KiszeKapuste tamten typ chciał aby inni za sponsorowali zbiórkę gdzie on by miał wytwarzać owe przedmioty samemu nie wkładając nic, tzn chciał sprzedawać przedmioty. Tutaj oni sami wyłożyli 100k i możliwośc zbiórki dla innyhh a sami z siebie jeszcze wytworzą te rzeczy w swoich zakładach. Jesli zrobią sobie tym dodatkowa reklamę to nawet dobrze bo taka postawa powinna być promowana. Nie wiem co innego mogli zrobić lepiej żeby kolejny Polak się
  • Odpowiedz