Wpis z mikrobloga

@JanuszAndrzejNowak: dlatego pisałem o 90% nauczycieli, w Polsce zdecydowana większość się do niczego nie nadaje. Jestem naiwny... bo? Jeśli ci chodzi o to, że nie będą robić tych kursów to ja w to nie wnikam. Mówię, że przerobienie kursu z matemaksem da lepszy efekt niż przerobienie działu z przeciętnym polskim nauczycielem i klasą.
dlatego pisałem o 90% nauczycieli, w Polsce zdecydowana większość się do niczego nie nadaje. Jestem naiwny... bo? Jeśli ci chodzi o to, że nie będą robić tych kursów to ja w to nie wnikam. Mówię, że przerobienie kursu z matemaksem da lepszy efekt niż przerobienie działu z przeciętnym polskim nauczycielem i klasą.


@Narcyz_: Jesteś naiwny, bo uważasz, że zmiana nauczyciela rozwiąże wszystkie problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narcyz_: niestety nauczyciel jest formą bata, który musi kazać uczniowi się uczyć bo inaczej niewielka część chciałaby się uczyć. Może dobrze, może źle, nie mnie oceniać
@jannar24: Muszę dać plus, bo dzięki matemax zdałem maturę z matmy. (tak, tak, wiem kto nie umie matmy podstawowej w technikum to ktoś do odstrzelania, ale jednak proste przykłady jakie tam są przedstawiane pomagającą lepiej rozwinąć temat i go przyswoić)