Wpis z mikrobloga

Mam potężną bekę jak widzę kolejnego polaczka który wziął kredyt na klitke w wojewódzkim od developera. Wszystkie klitki identyczne, wchodzisz wszędzie kartonowe BIAŁE meble z ikea, białe ściany, sztućce, dywaniki 100% wyposażenia z ikea XD


@Amerykanski-Naukowiec:

LOLx, jesteś Januszem który tylko ocenia innych aby podbudować własne ego, gryż sam ledwo co osiągnął sukces i uważa się za lepszego od innych.
Ja mam jakieś stoliki z ikei kupione "żeby chwilę były" jak się wprowadzałem i tak stoją już z 5 lat i nie widać zużycia.


@StanislawAniol: ja podobnie. kupilem do 'tymczasowego' mieszkania jakis uzywany ikeowy stolik, ten niby co ma byc pod telewizor czy cos tylko taki szeroki na jakies 80cm, nie wiem jak dlugo ktos uzywal go przede mna, ale u mnie wlasnie stuknelo 6 lat. uzywany codziennie. jem przy nim
@darek4099: Byłem tutaj gdzie powstawał termin zarzutka, byłem tutaj jak się formowało mirko. Swego czasu rozkręcałem zarzutki na tysiące plusów. Tak to jest zarzutka, ale zarzutki się zmieniają. Kiedyś wystarczyło wrzucić szklankę z napisem "o patrzcie jaki kubek", teraz zarzutki muszą być realne z nutą ciekawości, taka nieoczywista zarzutka dla mireczka. Niestety z tym fachem idzie poświęcenie na które jestem gotów.