Wpis z mikrobloga

Ludzi którzy boksowali większość życia, a taki najman to nawet jakims cudem boskowal zawodowo to charakteryzuje to, że wchodzi #!$%@? dwa razy w szczeke i goscia nie ma. Kasjo ktory boksowal tylko na poziomie amatorskim i nieraz tam solidnie wylapywal to 3 razy trafia takiego rataja w ryj i gosc nie wie w jakim jest swiecie, i to sa takie eleganckie czyste ciosy, nawet jak byl przyduszony w parterze a rataj go okladal to unikal tych ciosow. Po prostu typowe bokserskie odruchy, cios na szczene i unik. A jak to sie ma do najmana, ktory super ze ocieplil po raz kolejny swoj wizerunek, zyskal mlodych fanow bo grzecznie sie zachowywal i w ogole super poziom pokazal na konferencjach , ale nijak ma sie to do umiejetnosci i charakteru ktorych nigdy nie miał i miec nie bedzie. Kulturysta go zweryfikowal - nie on pierwszy. Jedynie co mu ladnie wjechalo to ten cios na bonusie no ale #!$%@? zlitujmy sie to byl bonus be gie ce. A najbardziej mnie najman #!$%@? jak uderzal w tego boksera od WK i za druga proba zrobil te 998 gdzie duzo mniejsi i mniej doswiadczeni robili za pierwszym razem i uniosl ten palec w gore w gescie triumfu xD
#famemma #najman #donkasjo
  • 3
@LuckyLuciano Raz w życiu byłem świadkiem nad jeziorem jak jakiś dwóch koksów zaczepiało przechodzącą parę, koleś waga średnia z bardziej na chuda ,koleś prosił ze on nie szuka problemu i takie tam ale koksy twardo dalej startowały do jego dziewczyny, nawet nie wiem kiedy koleś ich poskładał, tak szybko to trwało, okazało się że ćwiczy boks od małolata i walczy coś tam