Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie wykonałem wszystkie zadanie sezonowe dostępne na mapie - zarówno singlowe jak i multi. Oczywiście wszystko na złoto. Mimo to pokazuje mi dopiero niecałe 70 % wykonania sezonu. Mam chrapkę na Mercedesa którego dostanę za 80% ( ͡° ͜ʖ ͡°) - o co to chodzi?
#forzahorizon4 #pytanie #komputery #xboxone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@MZ23 spróbuj się zakwalifikować do multi. Daje to 18% na każdą porę roku. Na początku trzeba się namachac (3 level 0rzygod online i 10 zawodów rankingowych), ale potem wystarczy jeden taki wyścig na rok.
  • Odpowiedz
  • 0
@Movet: @Siusiak93: ok, zacząłem ogrywać przygody online - pytanie, jak mam się dowiedzieć wcześniej jakie auta będą miały wymagania w przygodzie swobodnej? W sensie trafiłem na samochody z poziomu max 800 i finalnie musiałem jeździć stockowym Jeepem na 760 ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czy tam zawsze jest załóżmy te 800 max czy jak to działa?
  • Odpowiedz
@MZ23: Robisz sobie kilka aut na 800, 900, 998. Jakieś auto na cross, jakieś do drogowych sprintów i w zależności co trafisz to stosujesz jedno z tych aut. Najlepiej robić rankingowe, bo się liczą do zadań tygodniowych
  • Odpowiedz
  • 1
@MZ23 up, to jest loteria, na szczęście nie musisz ich wygrywać ani nic, wystarczy, że ukończysz.
No i samochody jak wyżej, musisz po prostu przyszykować sobie na różne tiery, i na drogowe/cross/rajd, i tyle
  • Odpowiedz