Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki
mieszkam w #usa i jest #koronawirus i siedze, i sie nudze. Kto jeszcze nie spi i chce pogadac i ma jakies pytania (niekoniecznie dotyczace epidemii) dawajcie!
1 mieszkam na #floryda
2 bo wyszlam za maz za amerykanina #chad
3 bo poznalismy sie w anglii
4 a on jest w #usairforce wiec musielismy wrocic (wtedy do #texas )
5 mysle nad nagraniem czegos na #youtube ale chyba nie do konca mam cos madrego do powiedzenia, wiec zagaduje was tutaj
  • 97
@thoorgal: o jak milutko! przeprowadzilismy sie w lutym, bo niebieski dostal nowa baze. nawet wiem gdzie jest Plano, strasznie lubilismy Dallas #maverics!!!!!! w ogole Wichita Falls bylo dla mnie smiesznie, bo bawilam sie w cowboya na codzien, i jezdzilam na koniu na ranchu i w ogole. Texas byl fajny, ale Wichita Falls, ma swoj osobny zapomniany wojskowo tornadowy klimat. Najbardziej lubilismy z nudow lazic do tragicznych opustoszalych dive bars, i
@wigr: hmm. Plaze zamkniete sa wszystkie, i skonczyl sie spring break. Otwarta jest tylko Mexico beach (bo to plaza rezydencka i totalnie wybita przez huragan spojrz na google maps), bo burmistrz powiedzial, z enikt oprocz mieszkancow tu nie chodzi, i nie mozna parkowac (chyba ze pod domem). Sklepy sa w wiekszosci pozamykane, ale bardzo wybiorczo, wszystkie spozywczaki, apteki sa otwarte. Silownie sa zamkniete, i w newsach widzialam ze na granicy stanu